Blog

Choco balls, czyli bezglutenowe kulki chrupki w czekoladzie

09/06/2022

Choco balls, czyli bezglutenowe kulki chrupki w czekoladzie

09/06/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

W sklepie DINO znalazłam bezglutenowe chrupki kukurydziane Laro – kuleczki w czekoladzie mlecznej oraz w deserowej. Doceniam, że na przednim opakowaniu jest wyraźna informacja: napis produkt bezglutenowy i przekreślony kłos. Male opakowanie kosztuje około 4 zł i moim zdaniem cena jest OK. Bezglutenowe chrupki – kulki w czekoladzie są pyszne, sycące i słodziutkie. Osobiście uwielbiam te w deserowej czekoladzie, ale dzieci – wiadomo – wolą chrupki bezglutenowe  w czekoladzie mlecznej. 

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską, jakiej jeszcze nie było + ebook na thermomix

Bezglutenowe chrupki Choco balls

Bezglutenowe chrupki kukurydziane oblane czekoladą mleczną i deserową, są w DINO na regale z chipsami i chrupkami. Choć są oznaczone jako bezglutenowe, DINO nie reklamuje na bezglutenowym dziale, bo … takiego nie ma  w tej sieci 🤣 Dlatego po te słodycze sięgają zarówno dzieci i dorośli  celiakią, jak i osoby na konwencjonalnej diecie pszennej. Dzięki temu Choco balls ma akceptowalną cenę – około 4 zł za opakowanie o wadze 80 g. 

Te mleczne mają długi skład, ale są pyszne, dzieci za nimi przepadają. Mnie najbardziej smakują Choco balls w deserowej czekoladzie, bo jestem jej wierną fanką.

Ten sam produkt znalazłam w sklepie internetowym producenta Laro – bakalie, tam jednak bezglutenowe chrupki w czekoladzie kosztują 5 zł za opakowanie. 

Tutaj kupisz

Bogato ilustrowaną bajkę dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej + maskotkę Kukusia

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się