Blog

BIO barszczyk bezglutenowy na Wigilię w paczkach od Mikołaja

12/12/2018

BIO barszczyk bezglutenowy na Wigilię w paczkach od Mikołaja

12/12/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

W paczuszkach, które każda rodzina otrzyma na Mikołajkach z Bezglutenową Mamą 2018 w Lesznie znajdą się słodkości, ale również niezbędny na Wigilii koncentrat barszczu czerwonego. To produkt BIO i bezglutenowy, firmy KOWALEWSKI. Spotykamy się już w sobotę, 15 grudnia, w godzinach od 14 – 15.30 – na warsztatach bezglutenowych dla dzieci i przedświątecznych pogaduszkach przy kawie i cieście.

Produkty bezglutenowe w mikołajkowych paczkach

Jak zawsze na Mikołajkach z Bezglutenową Mamą wszystkie rodziny otrzymają upominki, w których znajdą się słodycze i przekąski, pieczywo bezglutenowe, ale również produkty  przydatne na Wigilię bez glutenu. Jednym z niezbędnych produktów jest barszczyk czerwony  – i właśnie ekologiczny i bezglutenowy koncentrat o doskonałym składzie znajdzie się w tegorocznych paczuszkach. 

Bezglutenowy, zwykły i kiszony, ekologiczny koncentrat barszczu czerwonego KOWALEWSKI znalazłam w sieci Intermarche (na dziale ze zdrową żywnością), a także w Kauflandzie (dział przetworów w słoikach). Barszczyk KOWALEWSKI można również kupić w sklepach internetowych ze zdrową żywnością. Koncentrat ma piękny, mocno nasycony kolor i nieziemsko pachnie burakami. Przez cały rok dbam o jakość składników w mojej bezglutenowej kuchni, więc szczególnie doceniam ten produkt.  Jestem pod wrażeniem etykiety: to wyłącznie naturalne składniki. Żadnego paskudnego kwasu cytrynowego, żadnych wyciągów z przypraw, żadnego zagęszczonego soku. Sama natura – kiszony sok z ekologicznych buraków ćwikłowych 86,5%, ekologiczny cukier trzcinowy 10%, naturalna sól kamienna kłodawska, ekologiczny czosnek 0,5%. Czego chcieć więcej? 🙂

Przy okazji zakupów na bezglutenowe Boże Narodzenie zerknijcie w Intermarche i sklepikach EKO na kolejne nowości z firmy KOWALEWSKI. To buraczki , wiórki czy buraczki tarte bezglutenowe z łuską gryczaną. Można je kupić m. in. w sklepie internetowym Friendly Food Shop.

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się