Przebadane, bezglutenowe przyprawy Magros będzie można w promocyjnych cenach kupić na bezglutenowym pikniku u Bezglutenowej Mamy, czyli na I. Wielkopolskim Dniu Diety Bezglutenowej w Lesznie, 10 czerwca. Producent regularnie bada swoje bezglutenowe przyprawy, więc są bezpieczne dla osób z celiakią i na diecie bezglutenowej. Zapraszam na piknik, zapisy jeszcze trwają.

Przyprawy bez glutenu

Firma Magros już od kilku lat rekomenduje swoje bezglutenowe przyprawy i deklaruje, że regularnie je bada na obecność glutenu. Bezglutenowa Mama widziała wyniki badań – są poniżej poziomu wykrywalności. O tym, jak trudno zdobyć bezglutenowe przyprawy wiedzą zarówno nowicjusze, jak i osoby będące dłużej na diecie bezglutenowej. 

Bezglutenowe przyprawy firmy Magros będzie można kupić w promocyjnych cenach już 10 czerwca 2017 r., na I. Wielkopolskim Dniu Diety Bezglutenowej w Lesznie. Zapisy na piknik bezglutenowy jeszcze trwają. Każdy uczestnik otrzyma w prezencie bezglutenowy zakwas na żurek, będą ciekawe upominki, bezglutenowe hot-dogi i flaczki, lody Grycan, bezglutenowy boczek, kiełbaski, pokaz pieczenia bezglutenowego chleba, warsztaty stolarskie dla rodzin i wiele innych atrakcji. Zapraszam serdecznie, do kupienia w promocyjnych cenach będą nie tylko bezglutenowe przyprawy Magros, ale również czeskie, niemieckie czy włoskie produkty bezglutenowe. 

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-01-11T22:02:33+00:0029 maja 2017|

    Zostaw komentarz