Blog

Bezglutenowe ferie 2024 - spotkamy się w Tatrach

03/01/2024

Bezglutenowe ferie 2024 - spotkamy się w Tatrach

03/01/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Gdzie się wybieracie na bezglutenowe ferie 2024? Może spotkamy się w Tatrach?

Jeśli planujecie ferie bez glutenu w Polsce, to jeszcze jest czas, by zarezerwować pobyt w 100% bezglutenowym pensjonacie Moje Tatry koło Zakopanego. Bo bezglutenowe ferie w Moich Tatrach są białe i pyszne!

I dla każdego znajdzie się tam sporo rozrywek. Nie tylko górskie wycieczki, ale i termy, zwiedzanie zamków, narty, narty biegowe, łyżwy. Gospodyni pensjonatu Moje Tatry nie tylko zapewnia wyśmienite i bogate wyżywienie, ale chętnie doradza gościom, jak spędzić czas. Podczas turnusów zimowych i letnich gwarantuje też specjalny program.

Ja też dotrę w Tatry na bezglutenowe ferie 2024  - spotkamy się tam przynajmniej na dwóch turnusach, będzie czas na pogaduszki i konsultacje dietetyczne, będą też warsztaty kulinarne. 

Podpowiem Wam przy okazji, jak zaplanować wyjazd na narty bez glutenu - co zabrać na stok i jak sobie poradzić w kurortowych barach.


Zobacz, jak zarezerwować bezglutenowe ferie 2024 w pensjonacie Moje Tatry

Bogate, bezglutenowe wyżywienie

Kto już był w pensjonacie Moje Tatry ten wie, jak bogate i różnorodne jest tam jedzenie. Śniadanie i obiadokolacja są serwowane w formie szwedzkiego bufetu, do wyboru jest zawsze kilka dań, także opcja wegetariańska lub wegańska. Dla osób chorych na celiakię najważniejsze jest, że pensjonat oferuje 100% bezglutenowe posiłki. Nawet "glutenożercy" jedzą tam bez glutenu! Dlaczego? Bo w całym obiekcie nie ma ani grama pszennego chleba czy makaronu!

Bogate, bezglutenowe wyżywienie
Ferie bez glutenu 2023 w pensjonacie Moje Tatry - zobacz, jak było

Program na turnusie zimowym

Bezglutenowe ferie w pensjonacie Moje Tatry to nie tylko świetne jedzenie, obecność wielu bezglutenowych rodzin, ale również bogaty program pobytu.

To m. in. spotkanie z góralską kapelą, warsztaty artystyczne dla dzieci, kulig, termy, ale również warsztaty kulinarne, które prowadzi gospodyni albo Bezglutenowa Mama. Ale to również wieczorne biesiady w karczmie, tak lubiane przez gości. 

Program na turnusie zimowym

Widzimy się w Tatrach

Tradycyjnie i ja spędzę ferie bez glutenu 2024 w Tatrach. Dotrę tam pod koniec stycznia i zostanę na tydzień - wtedy poprowadzę warsztaty bezglutenowe, ale będę też od świtu do zmierzchu wędrować po Tatrach. 

Po raz drugi dotrę tam pod koniec lutego, w ostatnim tygodniu ferii wielkopolskich. Mam nadzieję, że spotkamy się tam i spędzimy niezapomniany czas. Dołączcie, jeśli jeszcze nie macie planów na ferie!

Bo to miejsce, w którym nie można się nudzić. Atrakcje znajdą tu zarówno domatorzy, jak i wszyscy żądni mocniejszych, sportowych wrażeń. 

Widzimy się w Tatrach
Bądź na bieżąco! Wejdź na profil fejsbukowy pensjonatu Moje Tatry


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się