Bezglutenowa mama zaprasza dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej na bezpłatne warsztaty „Bezglutenowa Wielkanoc w Lesznie”. W programie znajdą się: bezglutenowy żur wielkanocny, bezglutenowe wędliny, baba drożdżowa bezglutenowa z malinami oraz świąteczny chleb bezglutenowy. Obowiązują zapisy e-mailem.

Zapisy na warsztaty

Bezglutenowa mama zaprasza dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej na bezpłatne warsztaty kulinarne.  

Warsztaty „Bezglutenowa Wielkanoc w Lesznie” odbędą się w sobotę, 18 marca 2017 r., w godzinach od 10 do 14, w pracowni kulinarnej Zespołu Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie (ul. 1 maja 1, przy drodze do Góry). Przygotujemy m. in. zakwas na żur wielkanocny (KLIKNIJ TUTAJ), drożdżową babę bezglutenową z malinami (KLIKNIJ TUTAJ), bezglutenowe wędliny, świąteczny chleb bezglutenowy. W programie: degustacje produktów bezglutenowych, zajęcia dla dzieci, indywidualne porady.

Warsztaty z Bezglutenową mamą są bezpłatne, ale obowiązują zapisy drogą elektroniczną: marta@bezglutenowamama.pl, potwierdzone e-mailem potwierdzającym udział.

W zgłoszeniu proszę podać: imię i nazwisko uczestnika, ewentualnie imię, nazwisko i wiek dziecka, a także: miejscowość, numer telefonu, ewentualne alergeny (oprócz glutenu).

Szczegółowe informacje: Marta Krzyżanowska-Sołtysiak +48 602 383 840.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-01-11T22:03:05+00:004 marca 2017|

    Zostaw komentarz