Blog

Zapisy na bezglutenowe święta, Sylwester i ferie w Tatrach

12/10/2022

Zapisy na bezglutenowe święta, Sylwester i ferie w Tatrach

12/10/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Po prostu: bezglutenowe święta pełne zabawy, pysznego jedzenia, warsztatów kulinarnych, biesiad i wypadów w góry

Święta, które ktoś dla Ciebie przygotuje

Chcesz spędzić białe, magiczne, niezapomniane i 100% bezglutenowe Boże Narodzenie lub Sylwestra? Marzysz o świętach, które ktoś przygotuje dla Ciebie i Twojej rodziny?

Na świąteczne pobyty 2022 zaprasza zaprzyjaźniony, jedyny w Polsce 100% bezglutenowy pensjonat Moje Tatry w Białym Dunajcu koło Zakopanego. Można jeszcze rezerwować turnusy (pięcio - lub siedmiodniowe), zostało kilka wolnych pokoi (bardzo komfortowe i ciepłe).

Oferta jest jak zawsze bogata: pyszne jedzenie (dużo jedzenia!), ognisko, kulig z pochodniami, zabawa z kapelą góralską, całodobowy dostęp do bezpłatnej karczmy (kawa, herbata, mikrofalówka), warsztaty kulinarne, zajęcia artystyczne dla dzieci, biesiady, poznawanie góralskich tradycji, okoliczne termy, bezglutenowy burger w słowackim Mc Donald's (godzina drogi z pensjonatu).

W okolicy działa wiele stoków narciarskich, a z Białego Dunajca do Zakopanego można dojechać pociągiem w 12 minut. Cennik oraz dokładne terminy poznacie na stronie pensjonatu (link poniżej). 

Święta, które ktoś dla Ciebie przygotuje
Poznaj program i ceny bezglutenowych świąt w pensjonacie Moje Tatry w Białym Dunajcu
bezglutenowa wigilia w pensjonacie
Zobacz, jak było w Moich Tatrach na feriach bez glutenu 2021 z Bezglutenową Mamą

Sylwester bez glutenu 2022 r.

Równie atrakcyjnie zapowiada się Sylwester bez glutenu w pensjonacie Moje Tatry. Program, dodatkowe atrakcje, zajęcia dla dzieci i imprezy są w zasadzie identyczne, jak podczas Bożego Narodzenia. Zmieni się oczywiście menu, no i terminy, ale gwarantowana jest dobra zabawa i rodzinna atmosfera (cennik oraz pełną ofertę można zobaczyć na stronie pensjonatu Moje Tatry, link poniżej).  

Pensjonat jest zlokalizowany z dala od centrum Białego Dunajca i innych hoteli. To gwarantuje bezpieczne, zaciszne i kameralne powitanie Nowego Roku, choć oczywiście można się bawić, tańczyć, słuchać muzyki czy biesiadować. Ja osobiście doceniam takie miejsca, nie dla mnie gwar i tłok Zakopanego czy innych znanych kurortów :) 

Sylwester bez glutenu 2022 r.
Poznaj ofertę Sylwestra bez glutenu 2022 w pensjonacie Moje Tatry w Białym Dunajcu
ferie bez glutenu w gorach 2023

Masz ochotę na ferie 2023 z Bezglutenową Mamą? W programie warsztaty, konsultacje, porady, wyprawy w góry.

Ferie i warsztaty kulinarne z Bezglutenową Mamą

Tradycyjnie na ferie bez glutenu do pensjonatu Moje Tatry przyjedzie Bezglutenowa Mama. Będziemy piec i gotować na warsztatach kulinarnych, chodzić po górach, biesiadować, integrować się, czytać bajki z dziećmi, a wszystko po to, by dzieci i dorośli z celiakią poczuli się jak w jednej, wielkiej rodzinie :)

Na feriach bez glutenu będę w terminach:

  • 20-24 stycznia
  • 1-10 lutego
  • 17-20 lutego
Ferie i warsztaty kulinarne z Bezglutenową Mamą
Poznaj ofertę i cennik ferii bez glutenu w pensjonacie Moje tatry w Białym Dunajcu


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się