Blog

2

Wyniki konkursu „Amarello ze smakiem”

20/02/2016

Wyniki konkursu „Amarello ze smakiem”

20/02/2016

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Jury rozstrzygnęło bezglutenowy konkurs „Amarello ze smakiem”. Zadanie nie było łatwe, bo wpłynęło dużo zgłoszeń, a wszystkie przepisy musieliśmy przetestować. Dziś znamy już zwycięzców. Otrzymają nagrody: bezglutenowe zestawy produktów marki Amarello. Gratulujemy i zachęcamy do wypatrywania listonosza. A na zdjęciu: zwycięski przepis.

 

warsztatay uczniowie piatek (23)Zadanie konkursowe było proste: wystarczyło przygotować bezglutenową potrawę z autorskiego przepisu, z wykorzystaniem produktów marki Amarello.

Nadesłaliście dania, które już samą nazwą wywoływały u jurorów wilczy apetyt. Ale zapewniamy: poradziliśmy sobie z głodem i zupełnie obiektywnie testowaliśmy Wasze przepisy.

 

Oto nazwiska zwycięzców:

I miejsce – Joanna Małuszek z Poznania, która oczarowała nas przepisem na kotleciki z soczewicy i nasion amaratusa, z dodatkiem warzyw. Joanna otrzymuje zestaw produktów Amarello wartości 60 zł (na pierwszym zdjęciu kotlety jej autorstwa, foto – Bezglutenowej Mamy)..

 

II miejsce – Hanna Tyczewicz z Leszna, która przygotowała kurczaka w ziołach, otulonego płatkami owsianymi i płatkami lnianymi. Hanna otrzymuje od firmy KUBARA zestaw produktów Amarello wartości 45 zł.

 

III miejsce – Małgorzata Nowak z Miedzichowa – autorka przepisu na placuszki kosmitki. Małgorzata otrzyma zestaw produktów Amarello wartości 30 zł.

 

amarelloDziękujemy uczestnikom konkursu za nadesłane przepisy. Wiemy, że czasem mieliście kłopot ze znalezieniem odpowiednich składników, gdyż nie we wszystkich mniejszych miejscowościach dostępny jest pełen asortyment marki Amarello. Mimo to potrafiliście stworzyć barwne apetyczne dania. Wkrótce postaramy się zamieścić wszystkie przepisy na blogu www.bezglutenowamama.pl.

 

amarantusA zainteresowanych produktami Amarello odsyłam do sklepu internetowego, w którym często można skorzystać z promocyjnych cen (TUTAJ).

Duży wybór produktów Amarello jest w sklepach ze zdrową żywnością, a także w marketach, m. in. w Tesco, Auchan, Intermarche w całej Polsce.

Firma Kubara, producent marki Amarello, ma swojej ofercie kilkanaście bezglutenowych produktów. To zdrowe produkty zbożowe: nasiona, mąka i kaszki z amarantusa, kilka rodzajów musli, płatki owsiane zwykłe i błyskawiczne, bezglutenowe ciasteczka zbożowe z amarantusa, maki naturalnie bezglutenowe: owsiana, gryczana, z sorgo itp. Wszystkie produkty Amarello są oznaczone międzynarodowym Przekreślonym Kłosem z licencją Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej.

 

KOMENTARZE (2)

gosiasit 24/02/2016 13:55
Właśnie dostałam paczkę :-) Dziękuję
Bezglutenowa Mama 24/02/2016 23:03
Gratulacje :) I smacznego :)
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się