Blog

Włoskie zakupy Nutrifree w Polsce, w sklepie internetowym video

26/01/2021

Włoskie zakupy Nutrifree w Polsce, w sklepie internetowym video

26/01/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Kilka dni temu wspomniałam, że włoska marka Nutrifree KLIK po 4 latach przerwy wróciła do Polski i właśnie zrobiłam pierwsze zakupy – zobaczcie to na filmiku (4 minuty). Na początek zamówiłam po jednym produkcie, by spróbować, co się zmieniło w smakach, które pamiętam. Chciałam też poznać nowości, między innymi chwalony przez czytelników na FB bezglutenowy chleb tostowy, a także nowe cantucci z kawałkami czekolady. To, co niezmiennie mnie urzeka w marce Nutrifree, to chleb bezglutenowy pakowany w malutkie porcje, po 2 kromeczki, a w każdej paczce 4 takie pakieciki. Ekonomia, ekologia i gospodarność w jednym! Szkoda, że inne marki na razie nie stosują podobnego rozwiązania. 

Markę Nutrifree wprowadził sklep internetowy Jedz Bez Glutenu KLIK, który coraz bardziej mnie zaskakuje. Istnieje od niespełna roku, ma wyłącznie bezglutenowy asortyment (podobnie jak Friendly Food), a już ma w ofercie cuda: 100 % oferty włoskiej Dr. Schär, malutkie pakowania To Go, 100% słowackiej marki Liana KLIK, dziesiątki czeskich i słowackich produktów bezglutenowych niedostępnych nigdzie indziej (bezglutenowe dania gotowe, prażoną cebulkę bezglutenową, batony bezglutenowe dla sportowców, czeskie Marlenki  – hit, bezglutenowe płatki cini minis itd) – a teraz jeszcze fantastyczna marka Nutrifree. Rośnie nam bezglutenowy potentat w kategorii sklepów internetowych, który ma świetne ceny, znakomicie i bezpiecznie i ekologicznie pakuje towar i zawsze dorzuca gratisy. 

Osoby z celiakią i na diecie bezglutenowej naprawdę mają coraz większy wybór – zakupy stają się prawdziwą przyjemnością, a zakupy internetowe to podstawa w doboe pandemii Covid-19. Korzystajmy z nich bez obaw, zwłaszcza w sprawdzonych miejscach. 

Inne filmy z serii Mama gotuje

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się