Blog

Wasze opinie o konferencji o celiakii w Poznaniu

29/10/2018

Wasze opinie o konferencji o celiakii w Poznaniu

29/10/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Choć od wielu lat organizuję rodzinny piknik bezglutenowy dla kilkuset osób, to jednak październikowa konferencja o celiakii w Poznaniu była wyzwaniem nie lada. Wydarzenie miało zdecydowanie inny charakter, ale jak zawsze u Bezglutenowej Mamy serwowaliśmy bezglutenowe hot-dogi, działało konferencyjne przedszkole, nie brakowało też konsultacji i konkursów. Na wykłady zaprosiliśmy cenionych specjalistów z kliniki Uniwersytetu Medycznego, a wystawcy dotarli do nas z odległości kilkuset kilometrów. Wszystko udało się znakomicie dzięki udanej współpracy organizacyjnej  z Zespołem Szkół Gastronomicznych w Poznaniu. Jakie są opinie uczestników o konferencji o celiakii u Bezglutenowej Mamy? Przeczytajcie ;)

Wasze komentarze z Facebooka

Opinie o konferencji o celiakii Poznań 2018 znajdziecie na profilu Bezglutenowej Mamy na Facebooku:

 • MagdaWielkie podziękowania za trud włożony w fantastyczna konferencje dla wszystkich potrzebujących. Brawo na stojąco i szacunek!!
 • Jakub Organizacja i treści merytoryczne pierwsza klasa! Brawa!
 • ElżbietaByło świetnie przygotowane spotkanie. Dziękujemy i gratulujemy organizacji.
 • MałgorzataBardzo dziękujemy organizatorom, wykładowcom i wystawcom! Naprawdę kawał dobrej i ważnej roboty😉😉😉 i smacznych bezglutenowych poczęstunków!
 • AgnieszkaByło wspaniałe. Jak zwykle wielki plus za organizacje. Wykłady bardzo ciekawe. Wspaniałe prezenty od wystawców. Dziękujemy.
 • Dorota:  Dziękuję za zorganizowanie takiego wydarzenia. Konferencja – super – bardzo dużo istotnych informacji. Również dla dzieci dużo atrakcji 👍
 • Karolina Dziękuję za zorganizowanie takiego wydarzenia. Konferencja – super – bardzo dużo istotnych informacji. Również dla dzieci dużo atrakcji 👍
 • Baha Fantastyczna konferencja!!! Gratulacje dla Organizatorki Głównej, Organizatorek, Organizatorów, Wolontariuszek i Wolontariuszy! Wielkie dzięki!!!!

Opinie o konferencji     z e-maili i smsów

 • Ania: mąż był wykładami zachwycony. Bardzo było mi żal, że nie mogłam przyjść. Mówił, że wszystko super zorganizowane. Jesteś niesamowita Marto😘 Oglądałam w necie zdjęcia z konferencji. Wielki szacun dla Ciebie👍👍👍👍. Ja tylko teraz mogę popatrzeć na piękną jesień przez okno. Pozdrawiam jesiennie z łóżka. 
 • Karolina z Balviten: Było fantastyczie. Wszyscy zachwycali się chlebem pełne ziarno i słodkimi brownie i muffinami. Wszystkich uczestników cieszyły miksy, jakie dostali. Mam nadzieję że przez to będą miło nas wspominać.
 • Mariola: Fantastyczna konferencja ;) warto było jechać z Warszawy :). Fantastycznie, że tworzą Państwo tak niezwykle potrzebną inicjatywę. Mam nadzieję, że marzenia się spełnią i będziemy się widywać na takich spotkaniach cyklicznie. Niesamowici wystawcy. Coś wspaniałego, że można było zdegustować każdą rzecz bez najmniejszego ryzyka.
 • Dr n . med. Iwona Krela – Kaźmierczak (na zdjęciu podczas konferencji): Jeszcze  raz dziękujemy bardzo za zaproszenie na konferencję, gratulujemy wspaniałej organizacji i niesamowitej atmosfery.  

Organizatorzy, patroni i partnerzy konferencji o celiakii w Poznaniu

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się