Już za kilka dni, 10 czerwca 2017 r. spotykamy się w Lesznie na I Wielkopolskim Dniu Diety Bezglutenowej. Już wiemy, że będzie z nami ponad 300 osób z zachodniej Polski. O tym, że integracja na diecie bezglutenowej jest potrzebna i dzieciom i dorosłym wiedzą już uczestnicy wielu wcześniejszych imprez w Lesznie. Oto link do relacji przygotowanej przez Telewizję Leszno w styczniu br. 

Tak bawiliśmy się w styczniu 2017 r. 

Na spotkania organizowane przez Bezglutenową Mamę docierają dzieci i dorośli na diecie bezglutenowej z różnych zakątków Polski. Tak było w styczniu na balu karnawałowym dla dzieci na diecie bezglutenowej i na warsztatach psychologicznych dla dorosłych. TUTAJ można obejrzeć relację z tej imprezy, zamieszczoną w Telewizji Leszno. Na Bezglutenowe skarby w bibliotece dotarli wówczas mieszkańcy Zielonej Góry, Wrocławia, Poznania, Leszna i okolic. Wielu już po raz kolejny uczestniczyło w spotkaniach u Bezglutenowej Mamy. Wiedzą bowiem, jak ważna jest integracja na diecie bezglutenowej, jak jest potrzebna dorosłym i dzieciom.

Kolejne spotkanie już 10 czerwca 2017 r.

Kolejną, cykliczną imprezą Bezglutenowej Mamy jest piknik bezglutenowy w Lesznie. W tym roku przebiega pod nazwą: I Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej, pod patronatem prezydenta Leszna. Zapisy już się kończą, zostało kilka ostatnich miejsc. Już wiadomo, że w naszym bezglutenowym pikniku, połączonym z bezglutenowym dniem dziecka, weźmie udział ponad 300 osób z zachodniej Polski, ale również z Warszawy czy Łodzi.

W programie są wykłady specjalistów z Poznania i Wrocławia, pokaz kulinarny Bezglutenowej Mamy (pieczenie bezglutenowego chleba), liczne degustacje, wiele atrakcji dla małych i dużych dzieci na diecie bezglutenowej (bańkowy czarodziej, warsztaty stolarskie z Pracownią pod Zieloną Kurą, foto-budka, bezglutenowe ho-dogi, lody i sorbety Grycan, strzelanie z repliki broni). Przede wszystkim to doskonała okazja do rozmów, do poznania nowych ludzi, do wymiany doświadczeń. Bezcenna integracja dla bezglutenowych dzieci i dorosłych. Zapraszam zatem serdecznie na piknik bezglutenowy do Leszna!

Drukuj

Podziel się tym wpisem ze znajomymi!