Blog

Konkursy Bezglutenowej Mamy i zaprzyjaźnionych sklepów

09/07/2014

Konkursy Bezglutenowej Mamy i zaprzyjaźnionych sklepów

09/07/2014

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

rysunki Zosi i Antka (2)W  wakacje dzieci się nudzą, to prawda stara jak świat. Przedszkole jest nieczynne, szkoła też zamknięta, babcia i dziadek nie znają się tak dobrze na diecie bezglutenowej… – Dlaczego nikt nie chce dać rodzicom wakacji? Przecież szefowie powinni wiedzieć, że jak rodzice pracują, to dzieci mają wakacje do kitu – słyszę na placu zabaw. I jest w tym racja. Ale jeśli dzieci mogą wziąć udział w konkursach z bezglutenowymi słodyczami, to już jest ciekawiej, prawda? Startujemy od środy, 11 lipca!

 

 

 

piknik bezglutenowy (45)Dlatego Bezglutenowa Mama wspólnie z trzema zaprzyjaźnionymi sklepami:   http://www.friendlyfoodshop.pl/,

http://gluten-free.pl/ oraz

http://www.swiatbezglutenu.pl/,

a także z włoskim producentem bezglutenowych produktów http://www.schaer.com/pl proponuje Wam wakacyjne zabawy z nagrodami. Zaprosimy Was do udziału w kilku konkursach.

 

 

 

schar ciemnyZa każdym razem fundatorem paczki dla zwycięzcy konkursu będzie jeden z trzech partnerskich sklepów. Ogłosimy też specjalny konkurs trwający przez całe wakacje, aż do września, w którym jury wybierze aż pięcioro zwycięzców. Szczęśliwców nagrodzi jesienią paczkami włoska firma Schaer, jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Europie bezglutenowych producentów.

 

 

 

ZNAK-AOECSChcemy zaprosić do zabawy bezglutenowe dzieci w każdym wieku. Ale myślimy nie tylko o rozrywce. Bo każdej mamie, także Bezglutenowej Mamie, zależy na tym, by dzieci wyrosły na mądre, rozważne i zdrowe. Dlatego poprzez konkursy postaramy się też podpowiadać Wam, jak właściwie stosować dietę bezglutenową, jak robić zakupy i wybierać bezpieczne produkty, jak odpowiadać na trudne czy niezręczne pytania. Bo jak nikt inny wiemy, że bezglutenowe życie w Polsce jest kolorowe i smaczne, ale czasem sprawia kłopoty. Ciężko jest przejść z kolegami obok budki z zapiekankami, prawda?

 

 

 

lody kaktusy (1)A wyjście z przedszkolem na lody? Urodziny w sali zabaw, podczas których trzeba jeść własny tort, swoje cukierki i chrupki? Cukiereczki glutenowe, wręczane podczas zabaw na festynach? A zapach frytek i smażonej ryby nad morzem? My to wszystko znamy. Wiecie dlaczego? Bo Bezglutenowa Mama nie je glutenu od momentu, gdy skończyła roczek. Glutenu nie jedzą też jej dzieci.

A wracając do konkursów dla bezglutenowych dzieci: swoje prace będziecie mogli przysyłać tradycyjną pocztą oraz e-mailem. Za każdym razem dokładnie to opiszemy. Jury, w którym znajdą się przede wszystkim bezglutenowe dzieci, za każdym razem wybierze najciekawszą pracę. A jej autor otrzyma do domu paczkę z bezglutenowymi smakołykami. Nam pozostanie życzyć: smacznego!

 

 

Partnerom wakacyjnych konkursów Bezglutenowej Mamy serdecznie dziękuję za bardzo życzliwy i spontaniczny odzew :):

 

logo_swiat_bez_glutenu_01

 

 

 

 

logogluten

 

 

 

 

logo ff

 

 

 

 

 

Schaer_Logo neu_CMYK_200dpi Hochauflösung

 

 

 

 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się