Blog

Szybki konkurs o bezglutenowym mini brownie Incola

03/07/2018

Szybki konkurs o bezglutenowym mini brownie Incola

03/07/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Jak już pisałam na profilu Bezglutenowej Mamy na Facebooku, pod koniec maja 2018 r. do stałej sprzedaży w sieci Żabka weszło bezglutenowe mini brownie Incola. By sprawdzić Waszą czujność, ogłosiłam na FB szybki konkurs bezglutenowy. Polegał na opublikowaniu w komentarzu zdjęcia mini brownie bezglutenowego Incola, wykonanego właśnie w Żabce. Konkurs wygrała Maria z Wrocławia, która jako pierwsza wstawiła zdjęcie wraz z ceną. Paczka z bezglutenowymi produktami jest już w drodze do zwyciężczyni. Gratulacje! 

Mini brownie bezglutenowe na stałe w Żabce

Wprowadzenie słodkiej przekąski bezglutenowej do stałej sprzedaży w znanej sieci handlowej to kolejny miły akcent wobec klientów z celiakią i na diecie bezglutenowej. W sieci Żabka i Freshmarket od wielu miesięcy jest już dostępny świeży chleb bezglutenowy Incola, a na przełomie maja i czerwca 2018 r. dołączyło do niego właśnie mini-brownie Incoli. Jest pyszne  i ma atrakcyjną cenę – 3,30-3,90 zł. Jeśli nie znajdujecie tego brownie w Żabce np. blisko swojego domu, poproście sprzedawcę (a najlepiej kierownika), by wprowadził ten produkt do sprzedaży. Zaznaczcie, że jest w stałej ofercie sieci, a więc dostępne w magazynach, dla każdego sklepu.

Kto wygrał konkurs bezglutenowy?

Maria jako pierwsza napisała komentarz i wstawiła zdjęcie bezglutenowego mini-brownie Incola dostępnego w sieci Żabka. 

  • Żabka we Wrocławiu przy ulicy Wandy Rutkiewicz .Ekspozycja pierwsza klasa, na eleganckiej paterce przy samej kasie – napisała w komentarzu.

Dlatego do Marii powędrowała paczka z produktami bezglutenowymi: makaronem bezglutenowym, chlebami oraz przekąskami. Gratulacje dla zwyciężczyni i smacznego!

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się