Blog

2

Rozstrzygnięty konkurs literacki

11/08/2014

Rozstrzygnięty konkurs literacki

11/08/2014

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

fishburger (21)Jury przed wyjazdem na wakacje rozstrzygnęło literacki konkurs bezglutenowy, organizowany przez Bezglutenową Mamę oraz sklep internetowy Gluten-free.pl. Konkurs wygrała Anna Molińska z Jaraczewa.

Ania ma jedenaście lat. Na diecie bezglutenowej jest dokładnie od roku. Gratulujemy! W najbliższych dniach do Ani dotrze bezglutenowa paczka ze słodyczami!

 

 

Konkurs polegał na dopisaniu dalszego ciągu historii bezglutenowej Ani, która wybrała się z kolegami do miasta. Grupka dzieci stanęła przy budce z zapiekankami i pitami i…. no właśnie. Ania nie mogła tam nic zamówić.

 

Zwyciężczyni konkursu znalazła rozwiązanie i dopisała je. Po powrocie z wakacji opublikujemy pracę Ani z Jaraczewa.

Do tego czasu Ania z pewnością otrzyma już nagrodę. Będzie to paczka z bezglutenowymi słodyczami o wartości 50 zł, ufundowana przez sklep internetowy Gluten-free.pl. Jeszcze raz gratulujemy!

 

 

KOMENTARZE (2)

Marta Bezglutenowa Mama 06/09/2014 22:07
Aniu - przepraszam w imieniu sklepu. Wiem, że właściciel był na wakacjach z dziećmi. W poniedziałek paczka zostanie nadana. Dopilnuje tego :). Obiecuję :).
ania 05/09/2014 22:17
Bardzo dziękuję za przyznanie mi nagrody,niestety na dzień dzisiejszy nie otrzymałam jeszcze wygranej paczki słodyczy :(
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się