Jak ja żałuję, że nie mieszkam w Warszawie … Już w najbliższą niedzielę, 12 czerwca, a potem w inne weekendy wakacyjne, piekarnia Putka Bez Glutenu zaprasza na świeże, gorące, niefoliowane pieczywo bezglutenowe i słodkości do swojego food trucka! Tylko w te dni będzie można kupić produkty, które na co dzień są niedostępne w sprzedaży stacjonarnej i internetowej, czyli prawdziwe hity, oprócz standardowej oferty. Można usiąść na leżaczku i delektować się bezglutenową drożdżówką z porzeczkami albo muffinką z rabarbarem – prosto z pieca!

Tutaj kupisz

Bezglutenową książkę kucharską, jakiej jeszcze nie było + ebook na thermomix

Bezglutenowy food truck nie tylko na wakacje

W najbliższą niedzielę 12 czerwca PrzyczePutka będzie czekać na klientów z celiakią i na diecie bezglutenowej od godz. 11 do godz. 15. Food truck stanie tradycyjnie  przy ul. Tarnowieckiej 41 w Warszawie, na parkingu przy piekarni, z której na bieżąco będą dostarczane kosze pełne gorących pyszności.

W tę niedzielę piekarnia Putka Bez Glutenu zaoferuje wypieki na co dzień niedostępne w sprzedaży:

  • bezglutenowy chleb śródziemnomorski z suszonymi pomidorami i ziołami
  • bezglutenową drożdżówkę z budyniem i świeżymi truskawkami
  • bezglutenową muffinkę z rabarabrem  

Bezglutenowy food truck ma się pojawiać w wakacje co dwa tygodnie, potem również we wrześniu i zapewne w Tłusty Czwartek i inne słodkie święta. Zdradzę Wam, że w wakacje planowane są różne  niespodzianki, m. in. zwiedzanie piekarni. Jeśli zatem planujecie wakacyjną wyprawę do Warszawy, zerkajcie na profil Putka Bez Glutenu na Facebooku i wpasujcie sie termin, gdy przy ul. Tarnowieckiej 41 stanie bezglutenowy food truck, zwany PrzyczePutką.

A jeśli mieszkacie poza Warszawą i Łodzią (gdzie działa kilkadziesiąt sklepów stacjonarnych) i chcecie spróbować świeże wypieki z piekarni bezglutenowej Putki, możecie je zamawiać w firmowym sklepie internetowym. 

Tutaj kupisz