Blog

Przybywa niespodzianek i łakoci na sobotni, bezglutenowy piknik

29/05/2014

Przybywa niespodzianek i łakoci na sobotni, bezglutenowy piknik

29/05/2014

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Glutenex i Celiko szykują dla nas sporo bezglutenowych delicji na sobotni piknik dla dzieci i dorosłych w Lesznie. Jeśli znacie kogoś na diecie bezglutenowej, powiedzcie mu o imprezie. Zastanawiam się, czy wystarczy nam czasu i apetytu na wszystkie atrakcje… Na miejscu będzie można zaopatrzyć się w mnóstwo produktów w niskich cenach, m. in. będą bezglutenowe płatki owsiane – nowość w cenie nieznanej dotąd w Polsce! Słuchajcie, pogoda będzie wspaniała!

 

Celiko produkty (3)Dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej, zapisanych na piknik firmy: Glutenex , Celiko, bistro Friendly Food oraz prezydent Leszna przygotowali paczki z okazji dnia dziecka. W paczkach od firmy Celiko znajdą się m. in. znane i lubiane batony Fruppy, ale i budynie oraz nowość: dżemofix, który przyda się już niebawem podczas przyrządzania dżemów. Natomiast słodkie upominki od Intermarche w Galerii Leszno otrzymają dzieci bezglutenowe oraz towarzyszące im rodzeństwo.

 

 

krowki Opole Lubeskie (3)Tradycyjnie już najmłodsi celiacy i bezglutenowcy bawiący na dniu dziecka w Lesznie będą mogli zajadać znakomite bezglutenowe krówki z licencjonowanym Przekreślonym Kłosem. O dostawę kruchych i ciągnących słodkości zadbała zaprzyjaźniona firma Geomax z Opola Lubelskiego (zerknijcie na Facebooku na ich ciekawy profil). Jeśli zasmakują Waszym dzieciom, zachęćcie właścicieli sklepów w okolicy, by wprowadzili te krówki do sprzedaży. Choć są bezglutenowe, smakiem ponoć nie odbiegają od glutenowych :). 

 

 

Wroclaw Pasaz Grunwaldzki PSS Jakosc i Tradycja (4)Dziś o czwartej rano do sklepu Gluten-free.pl w Lesznie dotarł towar z Glutenexu, a nieco później dojechał kierowca z firmy Celiko. To oznacza, że podczas pikniku będzie można zrobić bezglutenowe zakupy. Zdradzę, że ceny będą wyjątkowo PROMOCYJNE. Wiem też, że w sprzedaży ma się pojawić nowość: bezglutenowe płatki owsiane Glutenexu w niespotykanej dotąd w Polsce cenie. Od pikniku asortyment Celiko i Glutenexu pozostanie na stałe w ofercie sklepu Gluten-free.pl przy Placu Metziga w Lesznie. Żywność bezglutenową obu producentów oferuje również sklep friendlyfoodshop.pl – partner naszego pikniku.

 

Zwolniło się kilka miejsc dla bezglutenowych dzieci, więc jeśli ktoś właśnie dowiedział się pikniku, to proszę o kontakt: m.soltysiak@celiakia.pl, marta@bezglutenowamama.pl, 602 383 840. Dla dorosłych miejsc jest sporo, więc zgłaszajcie się i przyjdźcie!

Na ostatnim zdjęciu: stoisko Glutenexu w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu. Prawda, że imponujący wybór bezglutenowych produktów? Trochę drogie, ale galerie w dużych miastach rządzą się swoimi prawami…. Cudownie jednak, że mają takie stoiska ;)

 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się