Blog

Promocja na nowe wydanie książki kucharskiej Bezglutenowej Mamy - tylko do środy

18/03/2024

Promocja na nowe wydanie książki kucharskiej Bezglutenowej Mamy - tylko do środy

18/03/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Książka kucharska Bezglutenowej Mamy w promocji taniej!

Do 20 kwietnia trwa promocja na moją bezglutenową książkę kucharską, prawie 400 stron i 145 przepisów, poradnik i wskazówki medyczne!

Teraz w przedsprzedaży kupicie ją o 10 zł taniej, to nowe, drugie wydanie, które lada moment dotrze z drukarni. Nie mogę się już doczekać, bo teraz książka kucharska Bezglutenowej Mamy zyskała kilkadziesiąt nowych zdjęć, jest też kilka nowych przepisów!

Od 21 kwietnia mój poradnik i książka kucharska (dwa w jednym) będzie do kupienia w okładkowej cenie. W ten piątek natomiast rozpoczniemy wysyłkę, by przepisy dotarły do Was jeszcze przed Wielkanocą.

Oczywiście książka "W kuchni Bezglutenowej Mamy" to też świetny pomysł na prezent na Zajączka - docenią go i dzieci i dorośli. 

Tutaj kupisz w przedsprzedaży
bezglutenowe przepisy

Czekamy na nowe wydanie

Wspominałam Wam niedawno, że po 3 latach wyczerpał się cały nakład mojej bestsellerowej książki kucharskiej i poradnika "W kuchni Bezglutenowej Mamy". To wielki sukces i jestem szczęśliwa, że tak ciepło przyjęliście książkę, że jest ona w tysiącach domów, w poradniach dietetycznych, w szpitalach, restauracjach, przedszkolach. Tym samym musieliśmy zlecić druk II wydania, nieco je zmieniliśmy (zdjęcia, poprawki edytorskie), dołożyliśmy też 2-3 nowe przepisy. 

Czekamy na nowe wydanie

Książka dotrze do nas z drukarni w czwartek, 21 marca. A już w piątek ruszamy z wysyłką!

Taniej w przedsprzedaży

Ponieważ cały I nakład wyczerpał się w styczniu i wiele osób czekało na moją bezglutenową książkę kucharską, uruchomiliśmy przedsprzedaż - w promocyjnej cenie. Książkę o 10 zł taniej można kupić do środy 20 marca, potem będzie już sprzedawana w cenie okładkowej. 

Kliknij - przedsprzedaż - książka kucharska Bezglutenowej Mamy

Przygotowania do nowego wydania były bardzo intensywne, najtrudniejsze i najbardziej czasochłonne były sesje zdjęciowe. Tu znakomicie spisał się nasz zaprzyjaźniony fotografik Olek Bortel (na zdjęciu obok), który włożył wiele serca w kompozycję i dobór światła. Dzięki temu do Waszych rąk trafi jeszcze bardziej apetyczna bezglutenowa książka kucharska. 

I oto nam chodziło - bo często tę książkę przeglądają dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej i jeśli któreś zdjęcie je zachwyci, poproszą mamę o ugotowanie potrawy. To ogromna zaleta, zwłaszcza u niejadków :) 

W nowym wydaniu usunęliśmy też kilka drobnych błędów edytorskich, usunęliśmy też 2-3 mniej atrakcyjne przepisy, w ich miejsce wstawiając kulinarne rarytasy. Czy wyszło dobrze? Sami ocenicie :)

Taniej w przedsprzedaży

Partnerem generalnym II wydania, podobnie jak I, została polska marka Balviten, lider na rynku pieczywa bezglutenowego. 


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się