Blog

Piekarnik dla szczęśliwca

27/01/2016

Piekarnik dla szczęśliwca

27/01/2016

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

ciatronicDobra wiadomość od formy Glutenex z Poznania: wśród osób z celiakią, które wezmą udział w warsztatach bezglutenowych 13 lutego w Zielonej Górze zostanie rozlosowany mini-piekarnik do odświeżania bezglutenowego pieczywa (zdjęcie jest przykładowe). Zapisy trwają!  A o tym, jak wybrać najlepszy mini piekarnik do odświeżania pieczywa bezglutenowego i zapiekania małych dań – KLIK TUTAJ przeczytajcie. 

 

szarlotka skladBezglutenowa Mama zaprasza na bezpłatne, bezglutenowe warsztaty kulinarne „Walentynki z Glutenexem” w Zielonej Górze. Spotkanie dla dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej odbędzie się w sobotę, 13 lutego 2016 r., w godzinach od 11 do 15, w pracowni kulinarnej Zespołu Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego przy ul. Botanicznej 58 w Zielonej Górze. W programie: pieczenie bezglutenowego chleba, bułek i drożdżówek, wypiek wegańskich babeczek bezglutenowych dla alergików, pieczenie ciastek i słodkich ciast, degustacje bezglutenowych wyrobów, promocyjne zakupy wyrobów firmy Glutenex. Wśród uczestników zostanie rozlosowany elektryczny opiekacz do odgrzewania bezglutenowego pieczywa.

 

andruty (2)Prosimy o przyniesienie własnych fartuszków, a także foremek do ciastek i wałków, które wcześniej nie były używane do glutenowych ciast.

Warsztaty są bezpłatne. W zgłoszeniu proszę podać imię i nazwisko zgłaszanej osoby, a w przypadku dzieci – także ich wiek. Proszę również podać, kto w rodzinie jest członkiem stowarzyszenia.

Zapisy: marta@bezglutenowamama.pl do 10 lutego 2016 r.

Więcej informacji: Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, tel. 602 383 840.

 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się