Blog

Ostatnie dni konkursu fotograficznego z firmą Schaer

21/09/2014

Ostatnie dni konkursu fotograficznego z firmą Schaer

21/09/2014

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

IMG_3135Bezglutenowe dzieci i studenci! Przypominamy, że do 30 września do północy trwa bezglutenowy konkurs fotograficzny „Na talerzu bez glutenu”, zorganizowany przez Bezglutenową Mamę oraz włoską firmę Schaer.  Wystarczy przysłać e-mailem zdjęcie potrawy gluten-free, zjedzonej podczas wakacji poza domem. Do wygrania jest 5 bardzo atrakcyjnych paczek ze słodyczami. Czekamy na amatorskie zdjęcia, wykonane przy stole, przez zachwyconych bezglutenowych smakoszy :).

 

 

 

Jeśli w hotelowej, kolonijnej lub jakiejkolwiek innej restauracji (agroturystyka, pensjonat, bistro itp.) zdarzyło Wam się zjeść bezglutenowe danie: apetycznie podane, smaczne i w jakiś sposób dla Was niepowtarzalne, koniecznie zróbcie zdjęcie i weźcie udział w bezglutenowym konkursie „Na talerzu bez glutenu”. W nazwie zdjęcia napiszcie swoje imię i nazwisko oraz nazwę potrawy. Prześlijcie je e-mailem do Bezglutenowej Mamy na adres: marta@bezglutenowamama.pl, wpisując w temacie: konkurs bezglutenowy „Na talerzu bez glutenu”.

 

 

W e-mailu koniecznie podajcie ponownie imię i nazwisko, a także swój wiek, adres pocztowy, numer telefonu, nazwę miejsca w którym wykonaliście zdjęcie i krótki opis potrawy wraz z użytymi składnikami (by spełnić ten warunek możecie porozmawiać z kelnerem lub kucharzem albo oprzeć się wyłącznie na obserwacji dania:)). Napiszcie też oświadczenie, że jesteście dzieckiem/uczniem/studentem na diecie bezglutenowej. Na Wasze prace czekamy do 30 września 2014 r. , do godziny 23.59 (regulamin poniżej).

 

 

 

Konkurs bezglutenowy na fotografię potrawy dotyczy wyłącznie zdjęć amatorskich. Nie będziemy przyjmować zdjęć profesjonalnych, stylizowanych. Jury wybierze pięć najciekawszych zgłoszeń. Pod uwagę będą brane m. in.: atrakcyjność potrawy, ilość i różnorodność użytych składników, kolorystyka, ale i opis potrawy wskazujący na dociekliwość konsumenta. Wyniki konkursu podamy w połowie października. Zwycięzcy otrzymają do domu atrakcyjne paczki ze słodyczami, ufundowane przez włoską firmę Schaer, europejskiego lidera na rynku żywności bezglutenowej.

 

 

 

REGULAMIN

Regulamin konkursu fotograficznego dla dzieci i młodzieży stosujących dietę bezglutenową, zorganizowanego przez autorkę bloga bezglutenowamama.pl przy udziale firmy Schaer, pt.: „Na talerzu bez glutenu”.

1. Organizatorem Konkursu na fotografię bezglutenowego dania (zwany dalej konkursem) jest blog Bezglutenowa Mama, zwany dalej organizatorem. Sponsorem konkursu jest firma Schaer.

2. Konkurs jest jednoetapowy i otwarty.

3. Przedmiotem konkursu jest wykonanie fotografii bezglutenowego dania, wykonanej w  restauracji, bistro, agroturystyce, bistro itp. i nadesłanie jej e-mailem na adres organizatora.

4. Do konkursu można zgłaszać prace dotąd nie publikowane, wykonane własnoręcznie przez dzieci i młodzież do 26. roku życia, będące na diecie bezglutenowej.

5. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedną pracę konkursową – to znaczy jedno zdjęcie jednego dania.

6. Uczestnikami konkursu nie mogą być członkowie rodzin organizatora ani sponsora konkursu.

7. Praca konkursowa powinna spełniać następujące warunki:

– fotografia musi spełniać warunki zdjęcia amatorskiego;

– powinna mieć max wymiary 600×480 pikseli;

– w nazwie fotografii należy wpisać imię i nazwisko autora pracy oraz nazwę potrawy.

– do e-maila należy dołączyć dane: imię, nazwisko, wiek, adres, adres e-mail, numer telefonu rodzica (dotyczy uczestników poniżej 18. roku życia), a także oświadczenie, iż autor pracy jest dzieckiem/studentem na diecie bezglutenowej. Proszę także podać nazwę lokalu/miejsca wraz z nazwą miejscowości, w którym autor zjadł sfotografowane, bezglutenowe danie.

8. Autorzy prac, poprzez wzięcie udziału w konkursie, wyrażają zgodę na publikację fotografii  ich do promocji na blogu bezglutenowamama.pl, na fanpage bloga, a także na stronie internetowej sponsora i jego fanpegu.

9. Zwycięzca konkursu wyraża zgodę na publikację jego imienia, nazwiska i miejscowości na blogu bezglutenowamama.pl, na fanpage bloga, a także na stronie internetowej sponsora i jego fanpegu.

10. Konkurs „Na talerzu bez glutenu” trwa od 22 lipca do 30 września 2014 r. Termin nadsyłania prac mija 30 września 2014 r. o godzinie 23.59. Prace należy przesłać na adres e-mail: marta@bezglutenowamama.pl.

11. Jury wybierze najciekawsze pracę i ogłosi wyniki do 15 października 2014 r. Pięcioro zwycięzców otrzyma pocztą nagrody – atrakcyjne paczki ze słodyczami – ufundowane przez firmę Schaer. 

 

 

 

 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się