Blog

Nagroda kosz pełen produktów bezglutenowych z Balvitenu

18/03/2018

Nagroda kosz pełen produktów bezglutenowych z Balvitenu

18/03/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Wiecie już, że konkurs „Wigilia z Bezglutenową Mamą i Balvitenem” wygrała Weronika – siostra Michałka z celiakią i córka Piotra na diecie bezglutenowej. Kilka dni temu zwyciężczyni konkursu wystąpiła w moim programie kulinarnym – była to główna nagroda. Tutaj zobacz filmik, na którym pieczemy wegańskie, bezglutenowe mini chlebki do święconki – KLIKNIJ. Ale dodatkowo firma Balviten ufundowała dla Weroniki i jej bezglutenowej rodziny kosz pełen produktów bezglutenowych. Paczki z takimi prezentami dotrą również do pozostałych rodzin wyróżnionych w naszym konkursie. 

Prowiant dla całej bezglutenowej rodziny

W koszu pełnym produktów znalazły się m. in. mixy bezglutenowe, mąki do słodkich wypieków, ciasteczka, proszek do pieczenia, paluszki bezglutenowe, kilka rodzajów chlebów i bułek bezglutenowych – bo przecież Balviten jest liderem na polskim rynku pieczywa bezglutenowego. W koszu znalazło się wszystko, czego potrzebuje bezglutenowa rodzina. 

  • W domu glutenowy jest tylko chleb i makaron, a poza tym cała kuchnia jest bezglutenowa z uwagi na Michałka i tatę –  opowiadała Weronika w czasie nagrywania odcinka. – My z mamą często podjadamy im chleb bezglutenowy – on jest naprawdę smaczny. I cieszę się, że nasz ulubiony bochenek znalazł się koszu prezentowym. Szybko zniknie :).

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się