Blog

"Mikrobiota jest kobietą" - zapisy na bezpłatną konferencję on-line

25/02/2024

"Mikrobiota jest kobietą" - zapisy na bezpłatną konferencję on-line

25/02/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Zrób sobie (bezpłatny) prezent i zapisz się na konferencję "Mikrobiota jest kobietą"

Robicie sobie samym prezenty na urodziny albo na Dzień Kobiet? Jeśli nie, to teraz jest dobra okazja, by zacząć.

Nam współczesnym kobietom, najbardziej brakuje chyba czasu na zadbanie o siebie - zatem zarezerwowanie 1-2 godzin na wysłuchanie w ciszy (np. w słuchawkach) kilku interesujących wykładów na konferencji "Mikrobiota jest kobietą" jest świetnym prezentem (no i darmowym, bo za udział w konferencji on-line nie trzeba płacić).

Jestem przekonana, że każda z Was znajdzie w bogatym programie choć jeden temat bliski sercu - zerknijcie poniżej na plakat oraz na stronę internetową konferencji.

Przyznam, że nie mogę się doczekać soboty, 9 marca. Tematy konferencji "Mikrobiota jest kobietą" są genialnie dobrane pod kątem problemów zdrowotnych wielu współczesnych kobiet i obejmują aspekty psychologiczne, kosmetologiczne i typowo medyczne. 

Na zaproszenie organizatora - firmy SANPROBI - wybieram się osobiście do Szczecina na konferencję, ale każda z Was może zapisać się bezpłatnie na wykłady on-line - zapisy trwają do 4 marca (link poniżej). Gorąco zachęcam, zresztą zobaczcie same na program konferencji "Mikrobiota jest kobietą", który zamieszczam poniżej. 

Zapisy na konferencję on-line "Mikrobiota jest kobietą"

Program konferencji - które wykłady mnie przyciągają?

  • "Jak przerwać błędne koło w zespole policystycznych jajników" (bo wiele moich czytelniczek choruje na PCOS).
  • "Otyłość, zapalenie - błędne koło, szkodliwe połączenie" (bo nadwaga i otyłość to choroby cywilizacyjne, związane z wieloma powikłaniami).
  • "Kobieta jest jak herbata: nie wiesz, jak jest silna, dopóki nie wrzucisz jej do gorącej wody". Rola mikrobioty jelitowej w budowaniu odporności na stres (bo stres towarzyszy nam codziennie i warto wiedzieć o tym jak najwięcej).
  • "Mikrobiota jelitowa, a nadciśnienie tętnicze. Sieć powiązań" (bo nadciśnienie to również jedna ze współczesnych chorób cywilizacyjnych, bywa związana z nadwagą i otyłością).
  • "Narządy długowieczności - dlaczego powinniśmy zmienić sposób postrzegania aktywności fizycznej" (bo codzienny umiarkowany ruch to podstawa zdrowia fizycznego i psychicznego).
  • "Mikrobiota jelitowa w trybie healthy ageing" (bo zdrowe starzenie się jest marzeniem każdego z nas - tak sądzę).
Zobacz program konferencji na stronie organizatora

Najlepszy prezent

Mam nadzieję, że w tak bogatym programie wykładów każda z Was znajdzie temat bliski swemu sercu. Wykłady poprowadzą specjaliści.

A teraz niespodzianka od Bezglutenowej Mamy. Dla tych z Was, które nie zdołają uczestniczyć w konferencji "Mikrobiota jest kobietą", przygotuję na blogu krótkie relacje z wykładów. 

Najlepszy prezent

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się