Blog

Kto nie otrzymał potwierdzania udziału w pikniku bezglutenowym?

08/06/2019

Kto nie otrzymał potwierdzania udziału w pikniku bezglutenowym?

08/06/2019

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Jeśli wysłaliście zgłoszenie na piknik bezglutenowy Leszno 2019, a do tej pory nie otrzymaliście żadnej odpowiedzi, to głowa do góry. Choć na III. Wielkopolski Dzień Diety Bezglutenowej zapisało się już ponad 700 osób, mamy jeszcze kilka miejsc :). Podpowiadamy zatem:

  • sprawdźcie skrzynkę SPAM-ową w poczcie
  • sprawdźcie, czy podaliście właściwy adres e-mail w formularzu
  • skontaktujcie się jeszcze raz z organizatorem

Przyjedzie do nas kilkaset osób na diecie bezglutenowej

Przygotowania do pikniku bezglutenowego dla rodzin trwają pełną parą. W Lesznie będą czekać na Was aż trzy panie doktor – specjalistki gastroenterologii, a dodatkowo dietetyk kliniczny i specjalista diagnostyki laboratoryjnej oraz eksperci od probiotyków w celiakii. Będą wykłady oparte na Waszych pytaniach, ale przede wszystkim indywidualne konsultacje. Dla dzieci przygotowujemy moc atrakcji oraz bogate jedzonko bezglutenowe :).

Ale uwaga: docierają do nas sygnały, że kilka osób nie otrzymało potwierdzenia udziału w pikniku. Dlatego nie załamujcie się :), tylko sprawdźcie skrzynkę SPAM w poczcie lub napiszcie na adres biuro@bezglutenowamama.pl zapytanie o swoje zgłoszenie. Czekamy na dzieci, dorosłych i rodziny na diecie bezglutenowej w sobotę, 15 czerwca 2019 r. w Lesznie. Szczegóły tutaj: 

Zobacz filmik z I. Wielkopolskiego Dnia Diety Bezglutenowej Leszno 2017

Na rodzinnym pikniku bezglutenowym będą z nami znani producenci bezglutenowi

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się