Blog

2

Impreza z okazji 10-lecia Bezglutenowej Mamy!

18/08/2023

Impreza z okazji 10-lecia Bezglutenowej Mamy!

18/08/2023

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Bezglutenowa Mama ma już 10 lat! Świętuj z nami w Tatrach!

Wiecie, że to już 10 lat istnienia Bezglutenowej Mamy? Jeśli chcecie hucznie świętować z nami to wydarzenie, zarezerwujcie sobie weekend 29 września - 1 października lub 3-5 listopada 2023 r.

Będą tańce przy kapeli góralskiej, warsztaty cukiernicze, wykład lekarski, relaks na termach, wycieczka w góry, ucztowanie przy podhalańskich specjałach, tort urodzinowy, zajęcia dla dzieci - a wszystko to w bezglutenowym pensjonacie MOJE TATRY.

Zapisy już trwają, a z okazji urodzin Bezglutenowej Mamy oraz dzięki sponsorom, gospodyni oferuje bardzo atrakcyjną cenę za pobyt.

Nie mogę się już doczekać no i uwierzyć, że to już 10 lat wspólnie tworzymy Bezglutenową Mamę i bezglutenowe stowarzyszenie!


Tu zarezerwujesz miejsce na 10-lecie Bezglutenowej Mamy

Bezglutenowa Mama zaprasza: program 10-lecia

  • Pobyt: piątek 29.09, godz. 14 - niedziela 1.10, godz. 11   lub    piątek 3.10 - niedziela 5.11 (dwa terminy)
  • Całkowity koszt dla dorosłej osoby - 500 zł, dla dziecka do 12 lat - 300 zł
  • W cenie: 2 śniadania, 2 obiadokolacje, pobyt na termach Gorący Potok, zabawa przy kapeli góralskiej, warsztaty cukiernicze, wykład lekarski, konsultacje dietetyczne, tort, zajęcia dla dzieci, wycieczki piesze w góry dla mniej i bardziej zawansowanych piechurów, dla dorosłych - bezglutenowe czeskie piwo w kuflach!
Bezglutenowa Mama zaprasza: program 10-lecia

Kto przyjedzie przynajmniej dobę wcześniej lub zostanie przynajmniej dobę później - dostanie na ten dodatkowy czas 10% rabatu od gospodyni.

Zapisy na 10-lecie

Jeśli chcesz się przyłączyć do obchodów 10-lecia Bezglutenowej Mamy i dowiedzieć się, jak hucznie działa nasze ogólnopolskie bezglutenowe stowarzyszenie, skontaktuj się emailem z pensjonatem Moje Tatry w Białym Dunajcu (link poniżej). Liczba miejsc jest bardzo ograniczona, gdyż na spotkanie jedzie duże grono wolontariuszy Stowarzyszenia Przyjaciół Bezglutenowej Mamy, a także ekipa z zaprzyjaźnionego stowarzyszenia bezglutenowego z czeskiej Ostravy!

Zapisy na 10-lecie
Postaw mi kawę na buycoffee.to

KOMENTARZE (2)

Weronika 03/09/2023 14:11
Super imprezka. Nie mogę uwierzyć, że to już 10 lat ma Twoje Stowarzyszenie. Niestety nie będę mogła uczestniczyć w imprezie. Czy z okazji 10-lecia Bezglutenowej Mamy będzie też jakieś spotkanie w naszym kochanym Lesznie? Czy będziesz na festynie NGO w tym roku?
Bezglutenowa Mama 23/10/2023 22:19
W tym roku nie było festynu, były indywidualne inicjatywy, ale za rok będę :) 10 grudnia będą Mikołajki na rynku, zapraszam, to też w ramach leszczyńskiego ngo :)
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się