Blog

Hot-dog bezglutenowy z budki na Dniu Dziecka 2021 w Lesznie

03/06/2021

Hot-dog bezglutenowy z budki na Dniu Dziecka 2021 w Lesznie

03/06/2021

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Bezglutenowy Dzień Dziecka 2021 w Lesznie udał się na szóstkę z plusem – mimo deszczowej pogody i pandemii Covid-19. Wzięło w nim udział 80 rodzin z całej Polski. Zadbałam o atrakcyjny program, ale kulminacją były bezglutenowe paczki z łakociami. Pękate, wypchane po brzegi słodyczami i produktami na co dzień potrzebnymi w kuchni. Bezglutenowy Dzień Dziecka 2021 już za nami, ale niech zostanie ślad po tym, co znalazło się w paczkach. To gest podziękowania dla producentów, którzy przekazali swoje wyroby do bezglutenowych paczek. 

Hot-dog bezglutenowy z budki z najlepszych produktów

Jest tylko jedno miejsce w Polsce, gdzie faktem staje się hot-dog bezglutenowy z budki. To Leszno, bezglutenowa stolica Polski, podczas imprez u Bezglutenowej Mamy. Jest to możliwe dzięki Ani (na zdjęciu powyżej), wolontariuszce mojego stowarzyszenia dla osób z celiakią, która ma specjalny wózek-budkę z parasolem, oznakowany i zachęcający do delektowania się hot-dogami. Ania od 2014 r. bierze udział w eventach: piknikach, dniach dziecka, konferencjach i serwuje uczestnikom hot-dogi bezglutenowe z budki. Zawsze za darmo, bo taka jest idea naszych imprez.

Tak było również podczas bezglutenowego Dnia Dziecka 2021 w Lesznie. Mimo deszczowej pogody uraczyliśmy hot-dogami bezglutenowymi z budki ponad 80 dzieci oraz wolontariuszy. To była wyżerka! Ania serwowała hot-dogi z keczupem i musztardą, gorące i pyszne. Jak zawsze u Bezglutenowej Mamy ważne były składniki i wartości odżywcze, z których powstał posiłek. 

  • bułka: mini – bagietka bezglutenowa Balviten KLIK skład
  • parówki drobiowe (100% mięsa) bezglutenowe z Bobrownik Nik-Pol KLIK skład

Zobacz na filmiku, jak pakujemy paczki na bezglutenowy Dzień Dziecka w Lesznie

Bezglutenowe hot-dogi z budki na Dniu Dziecka 2021 w Lesznie

W paczkach dla dzieci znalazły się produkty bezglutenowe polskich, włoskich i czeskich producentów

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się