Blog

Gdzie kupić makowiec bezglutenowy na Wigilię?

29/11/2018

Gdzie kupić makowiec bezglutenowy na Wigilię?

29/11/2018

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Wreszcie jest! Świeży makowiec bezglutenowy, pełen orzechów, rodzynek i skórki cytrynowej. Tak pachnie Boże Narodzenie: bezglutenowe i glutenowe :). Świeży makowiec bezglutenowy wprowadziła do sprzedaży stacjonarna i internetowa piekarnia z Warszawy PUTKA BEZ GLUTENU. To ciasto na kruchym spodzie, które smakuje jak tradycyjny placek makowy, a przysłowiową wisienką jest skórka pomarańczowa i migdałowa nuta. Co ważne dla kieszeni, makowiec bezglutenowy od PUTKI ma dobrą cenę i należy do kategorii świeżych wypieków, jak zresztą cały asortyment tej piekarni.

Nowość – makowiec bezglutenowy ze skórką pomarańczową

Osoby z celiakią i na diecie bezglutenowej długo czekały na to ciasto. O makowiec bezglutenowy na Boże Narodzenie pytały już od listopada w sklepach i piekarniach gluten-free. Owszem, można samodzielnie upiec to ciasto, ale to spore wyzwanie dla osób stawiających pierwsze kroki w diecie bezglutenowej lub dla zapracowanych rodziców. W tym roku wszyscy możemy odetchnąć z ulgą – piekarnia PUTKA BEZ GLUTENU wprowadziła świeży makowiec bezglutenowy KLIK do sprzedaży stacjonarnej i internetowej. Jest przepyszny i uzależnia :). 

Ale słowo o makowcu bezglutenowym od PUTKI – to ciasto na kruchym spodzie, wypełnione dobrą masą makową z orzechami, rodzynkami, cynamonem, skórką pomarańczową i aromatem migdałowym. Full wypas jednym słowem – tak jak w domu :). Makowiec  jest wykończony krucha masą i oblane pomadą. Całość wieńczy spora porcja skórki pomarańczowej. Czy można chcieć więcej?

Makowiec od PUTKI waży około 400 g i kosztuje niespełna 15 zł.  

ZOBACZ JAK BEZGLUTENOWA MAMA PIECZE MAKOWIEC

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się