Stuprocentowe zimowe wakacje bez glutenu w górach 2020 r. – to propozycja pensjonatu Moje Tatry oraz Bezglutenowej Mamy. Ruszyły już zapisy! Powtarzamy ubiegłoroczny projekt rodzinnych ferii bez glutenu, ale z nowymi atrakcjami :). Będą oczywiście kulinarne warsztaty bezglutenowe, ale również kocioł zupy na Krupówkach, przemarsz do Morskiego Oka, kulig, zajęcia dla dzieci, muzyczne wieczory i włoski wieczór bezglutenowy :).Polecimy również sprawdzone, kameralne stoki dla dzieci, baseny w dobrych cenach oraz wycieczki z przewodnikami Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dodatkowym atutem jest to, że z pensjonatu można dojechać pociągiem do Zakopanego w 12 minut – tanio i bez korków. Z gospodynią Elą ustaliłyśmy już terminy ferii z Bezglutenową Mamą. Będą to cztery turnusy, podczas których pensjonat zaoferuje w 100% bezglutenowe jedzenie, nawet dla glutenożerców. Zobaczcie terminy zimowych wakacji bez glutenu 2020 i dzwońcie lub piszcie do Moich Tatr. Nie znam cen – wszystkiego dowiecie się na stronie pensjonatu lub po rozmowie z gospodynią. 

Terminy zimowych wakacji bez glutenu – z Bezglutenową Mamą

W pensjonacie Moje Tatry dieta bezglutenowa jest dostępna przez cały rok – posiłki są wydawane bezpośrednio z kuchni, tak aby nie zostały zanieczyszczone glutenem na szwedzkim stole. W czasie turnusów z Bezglutenową Mamą jest inaczej. Kuchnia pensjonatu wydaje wyłącznie w 100% bezglutenowe posiłki wszystkim gościom. Są to: bufet szwedzki (pieczywo, wędliny 100% mięsa, sałatki, kiełbasy, sery, przekąski, ciastka) obiadokolacje oraz podwieczorki. Glutenożercy są zdani na naszą łaskę – i nigdy nie narzekają. Taki system doceniają natomiast dzieci i dorośli na diecie bezglutenowej – bo mogą sięgać po wszystko, na co mają ochotę. 

Oto terminy zimowych wakacji bez glutenu w górach – z Bezglutenową Mamą: 

  • 11-18 stycznia 2020 r. (ferie dla województw: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie)
  • 25 stycznia – 1 lutego 2020 r. (ferie dla województw: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie)
  • 1 – 8 lutego 2020 r. (ferie dla województw: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie)
  • 8 – 16 lutego (ferie dla województw:  dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie)

Świeże pieczywo bezglutenowe, bogate menu

Na zimowisku bez glutenu goście będą jeść wiele rarytasów. Na stołach pojawi się świeże pieczywo bezglutenowe (gotowe lub pieczone na miejscu), chleb i bułki bezglutenowe na zakwasie, specjały podhalańskiej kuchni (moskole bezglutenowe, kwaśnica), a także pieczone na miejscu ciasta bezglutenowe. 

Program ferii bezglutenowych 2020 r. w Tatrach

W programie zimowych wakacji bezglutenowych znajdą się jak zawsze kulig, ognisko i warsztaty kulinarne (pierogi, bułki, drożdżówki, pizza, pieczywo), ale nowością będą:

  • w południe kocioł gorącej zupy bezglutenowej na Krupówkach – dla gości pensjonatu
  • wieczór z włoską kuchnią bezglutenową

Zapisy na rodzinne ferie bezglutenowe 2020 r. już się rozpoczęły, bo wielu gości spędzających tu lato od razu rezerwuje miejsce na zimowisko.

Szczegóły i informacje: www.mojetatry.com KLIK
 
Adres:

Krajowe 20, 34-425 Biały Dunajec

Telefon
+48 606 915 915
+48 182 073 915
E-mail
Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!