Blog

8

Dwa dni bezglutenowego święta

09/04/2015

Dwa dni bezglutenowego święta

09/04/2015

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Na tegorocznych targach Gluten Free Expo w Warszawie nie powinno zabraknąć nikogo z nas, bezglutenowych dzieci i dorosłych. Będzie strefa dziecka, pokaz gotowania Karola Okrasy, konkursy, sporo interesujących wykładów no i degustacje, niekończące się degustacje.

Kiedy? Piątek i sobota, 23-23 maja w hotelu Gromada w Warszawie. Wstęp bezpłatny!

 

 

 

 

EXPO-III-ostTo już trzecia edycja Gluten Free Expo – targów organizowanych raz na dwa lata przez Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej (www.celiakia.pl). To największa bezglutenowa impreza w Europie Środkowo-Wschodniej.

W tym roku po raz pierwszy impreza potrwa dwa dni. Wszystko przez to, że oferta bardzo bogata i organizatorzy chcą zapewnić jak największy dostęp do spotkań, wykładów i zajęć.

Spotykamy się w piątek, 22 maja w godz. 10-18 w hotelu  Gromada (okolice Okęcia) w Warszawie. Miejscowi trafią tam bez problemu, ale i przyjezdni nie będą mieli kłopotu: w stronę hotelu i Okęcia kursuje kilka miejskich autobusów. Z kolei w sobotę targi będą dostępne w godz. 10-17.

 

 

 

Mikolajki 2014 Leszno (25)Choć trwają jeszcze intensywne przygotowania do targów, już wiadomo, że swe wyroby pokaże kilkudziesięciu wystawców z Polski i zagranicy. Mam przecieki, że będzie mega ciekawie, smacznie i oryginalnie….

Oprócz tego z pokazem kulinarnym wystąpi Karol Okrasa, a specjaliści od celiakii i diety bezglutenowej zaprezentują wykłady.

 

 

 

logo_pol_stowW programie są też konkursy z nagrodami, strefa dziecka, bezpłatne porady dietetyków i lekarzy, prezentacja lokali należących do Menu bez Glutenu, materiały edukacyjne, bogata oferta nowych książek o diecie bezglutenowej… W zasadzie nie wiem, czy dwa dni wystarczą, by nacieszyć się wszystkimi atrakcjami…

 

Wstęp na Gluten Free Expo jest bezpłatny. W innych krajach nie jest to już takie oczywiste – tam zwiedzający muszą płacić po kilkadziesiąt euro. Doceńmy więc, co mamy u siebie :).

 

KOMENTARZE (8)

Bezglutenowa Mama 19/05/2015 22:34
Z parkingiem może być kłopot przy samy hotelu....
pytająca 03/05/2015 22:20
Czy jest dogodne i polecane miejsce na nocleg w trakcie expo? Pytam ponieważ po raz pierwszy będę w Warszawie i trudno się połapać z noclegiem. Gdzie by było warto a zarazem blisko i nie drogo, aby nie pogubić się w tej Warszawie. Jakie miejsce polecacie?
gosiasit 19/05/2015 16:05
No właśnie ja też nie wiem co z noclegiem,chyba ostatecznie będziemy spania szukać jak dojedziemy...bo nie orientuje się. a będzie tam parking dla uczestników?
Bezglutenowa Mama 04/05/2015 10:09
Osobiście nie znam takich miejsc w Warszawie, bo zawsze nocuję u przyjaciół....
Lecytynka 18/04/2015 09:22
Jest już gdzieś dostępny harmonogram tych targów? Głównie chodzi mi o wykłady.
Bezglutenowa Mama 18/04/2015 11:04
Trzeba zerkać na www.celiakia.pl - pewnie niebawem pojawi się program.
majka 10/04/2015 14:57
trzeba należeć do stowarzyszenia?czy każdy może przyjść?
Bezglutenowa Mama 17/04/2015 18:41
Gluten Free Expo jest dla wszystkich - nie ma zapisów ani podpisów na liście. Ale do stowarzyszenia warto się zapisać - jesli dotyczy Ciebie celiakia i dieta bezglutenowa. Będziesz wówczas otrzymywać bezpłatnie materiały, gazetę specjalistyczną itp. A składka roczna to tylko 30 zł...
Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się