Blog

Dni Celiakii 2024 w piekarni Putka Bez Glutenu

17/05/2024

Dni Celiakii 2024 w piekarni Putka Bez Glutenu

17/05/2024

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Tydzień Cudów w piekarni bezglutenowej Putka Bez Glutenu

Za nami Międzynarodowy Dzień Celiakii (16 maja), ale w piekarni bezglutenowej Putka Bez Glutenu świętowanie trwało cały tydzień. To był wręcz tydzień cudów. Prezenty, upominki, limitowane wypieki bezglutenowe....

W sklepie internetowym oraz w punktach stacjonarnych piekarni Putka Bez Glutenu z okazji Dnia Celiakii pojawiły się na krótko: pączki pistacjowe, chleb z oliwkami, drożdżówki rabarbarem i truskawkami. Przy zakupach za określoną kwotę można też było dostać w gratisie kubek firmowy.

Zobaczcie to na zdjęciach.

piekarnia bezglutenowa Putka Bez Glutenu
Zobacz, jakie świeże wypieki bezglutenowe ma w ofercie Putka.pl

Limitowane wypieki bezglutenowe

Piekarze wiedzieli, co przygotować z okazji Międzynarodowego Dnia Celiakii - to były ich hity, które pojawiają się tylko przy wyjątkowych świętach. Mowa o: pączkach z nadzieniem pistacjowym (hit naszej Zosi), chlebie z oliwkami (genialny!) i drożdżówce z rabarbarem i truskawkami (genialna, niezbyt słodka, mega owocowa). 

Te pyszności były w sprzedaży tylko w tygodniu poprzedzającym Międzynarodowy Dzień Celiakii 2024. Wypieki były zarówno w piekarniach stacjonarnych w Warszawie i Łodzi, ale także w sklepie internetowym. 

Ja dodatkowo skorzystałam z okazji, że sezonowo do oferty piekarni wskoczył muffin z rabarbarem i też go zamówiłam - bo te muffiny są tak puszyste ...i tyle w nich nadzienia ...

Ponieważ w czasie tygodnia celiakii w piekarni trwała dodatkowa promocja: kubek za zakupy powyżej 149 zł, domówiłam więcej chleba rustykalnego dla mojego taty (on też ma celiakię) oraz zapas chleba z oliwkami (dla mojej Zosi, ona go uwielbia). Tym samym z paczkomatu odebrałam i świeże wypieki bezglutenowe, i kubek w prezencie. 

Limitowane wypieki bezglutenowe

A Tobie co najbardziej smakuje z piekarni Putka Bez Glutenu? Chcesz być na bieżąco z ich promocjami? Śledź ich profile na Facebooku i Instagramie ⬇️⬇️⬇️⬇️

Bądź na bieżąco z promocjami w piekarni Putka Bez Glutenu!


Stempelki i majowe prezenty

W najbliższą środę i niedzielę 22 i 26 maja) będzie czynna PrzyczePutka piekarni Putka Bez Glutenu w Warszawie - podajcie hasło MAJOWOŚĆ Z PUTKĄ BEZ GLUTENU, a w prezencie dostaniecie prosto z blachy bezglutenową drożdżówkę z budyniem i truskawkami :🙂 a kolejnych promocji szukajcie na ich fejsbukowym i instagramowym profilu.

I jeszcze jedna niespodzianka: w foodtracku Putka Bez Glutenu możecie otrzymać kartę na stempelki, po wypełnieniu której dostaniecie fajowy kubek w prezencie.   Zielony KUBEK jest produkcją limitowaną, więc trafi tylko do kochających Putkę Bez Glutenu!

O kartę i zasady stempelkowania pytajcie w przyczepie zaparkowanej przy Tarnowieckiej 41.

Stempelki i majowe prezenty

/współpraca reklamowa/


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się