Blog

Bezglutenowy dzień dziecka we Wrocławiu

30/05/2017

Bezglutenowy dzień dziecka we Wrocławiu

30/05/2017

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Dzieci na diecie bezglutenowej uwielbiają biesiady w swoim gronie. Tylko na takich spotkaniach mogą częstować się wszystkim co jest na stole, mogą bawić się wśród bezglutenowych rówieśników. Taka integracja ma niezwykłą moc terapeutyczną: pomaga dzieciom na diecie bezglutenowej zrozumieć i zaakceptować swoją inność. Zobaczcie zatem, jak bawiliśmy się na dniu dziecka we wrocławskim oddziale Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. 

Bezglutenowe dzieci w parku trampolin JumpWorld we Wrocławiu

Kilkadziesiąt bezglutenowych dzieci i rodziców spotkało się w sobotę, 27 maja 2017 r., na zabawie z okazji dnia dziecka w parku trampolin Jump World we Wrocławiu. Imprezę zorganizował wrocławski oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. Dzieci przez niemal dwie godziny skakały na trampolinach w towarzystwie instruktora, a potem biesiadowały przy wspólnym stole. Znalazły się tam bezglutenowe łakocie polskich i zagranicznych producentów, owoce, a także smakołyki przygotowane przez rodziców. Dzieci smakowały wszystkich pyszności, a rodzice wymieniali się przepisami i swoimi historiami.  Żal było wyjeżdżać…. Gosiu, brawo dla Ciebie i Dziewczyn za zorganizowanie bezglutenowego dnia dziecka w tak fajnym miejscu. 

A dorosłych i dzieci na diecie bezglutenowej zapraszam 10 czerwca na piknik, połączony z bezglutenowym dniem dziecka, do Leszna. Zapisy jeszcze trwają. 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się