Blog

Bezglutenowe cukierki w Twoim sklepie nasza nowa akcja

09/08/2014

Bezglutenowe cukierki w Twoim sklepie nasza nowa akcja

09/08/2014

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Cukierki nie są artykułami pierwszej potrzeby, ale dzieciństwo, także bezglutenowe, musi być słodkie, prawda?

Jeśli więc w zwykłych oraz specjalistycznych sklepach w Twojej okolicy w regionie leszczyńskim brakuje bezglutenowych słodyczy, przyłącz się do akcji Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Bezglutenowej Mamy. Hurtownia Dora z Leszna postara się je sprowadzić.

 

flipsy (2)Akcja! Akcja! Akcja! Jesteś na diecie bezglutenowej, a zwykłych oraz sklepach w Twojej okolicy brakuje bezpiecznych, cukierków w normalnych cenach? Mieszkasz w regionie leszczyńskim, w okolicach Rawicza, Kościana, Gostynia, Sławy, Góry, Wschowy, Wolsztyna?

Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Bezglutenowa Mama rozpoczynają regionalną akcję.

 

 

 

 

Bulik cukierki pakowane (2)Wspólnie z hurtownią słodyczy Dora z Leszna postaramy się, by bezglutenowe, sprawdzone słodycze były powszechniej dostępne. Będą to m. in. krówki (np. przepyszne kakaowe Krówki z Opola Lubelskiego – Geomax), landryny, batony z licencjonowanym Przekreślonym Kłosem, a także sprawdzone, lubiane przez dzieci bezglutenowe cukierki bez licencji, dostępne w zwyczajnych cenach i smaczne nie tylko dla celiaków. Postaramy się, by  dotarły do sklepów w Waszej okolicy.

 

 

 

 

jajkoBy tak się stało, przysyłajcie e-mailem na adres:

m.soltysiak@celiakia.pl nazwy i adresy sklepów w Waszej okolicy, wraz z ulicą i miejscowością. Podajcie nazwy sklepów, w których najczęściej robicie zakupy. Powiedzcie właścicielowi sklepu i ekspedientkom, że zależy Wam, aby w ich ofercie znalazły się słodycze bezglutenowe, smaczne dla wszystkich. Poproście ich o przychylność dla przedstawiciela handlowego hurtowni Dora, który zawita do nich  z ofertą.

 

 

Postaramy się, by niebawem Wasze dzieci mogły tam pójść po 10 deko może niezdrowych, ale smacznych, a przede wszystkim bezglutenowych  cukierków ;) Bo dzieciństwo, nawet to super zdrowe, warzywne, mięsne i owocowe, musi też być słodkie, prawda?

 

 

 

KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się