To już potwierdzone – na pikniku bezglutenowym w Lesznie firma Balviten będzie serwować zapiekanki bezglutenowe na bazie świeżych bagietek. Zapiekanki bezglutenowe będą przygotowywane od podstaw na miejscu, nie będą miały więc nic wspólnego z fast-foodami odpiekanymi z mrożonek. Na ubiegłorocznym pikniku te bezglutenowe zapiekanki cieszyły się ogromnym powodzeniem, dlatego weszły również do tegorocznego programu imprezy. 

Zapiekanki na świeżych bagietkach bezglutenowych

Zapiekanki powstaną na bazie świeżych bagietek bezglutenowych z piekarni Balviten. W składzie zapiekanek znajdą się również pieczarki, ser bezlaktozowy, wędlina, ketchup – czyli wszystko, co powinno być na takiej ciepłej bułce. Na życzenie będzie można otrzymać również bezglutenową zapiekankę wegańską. Będą serwowane w papierkach z napisem ZAPIEKANKI, co z pewnością docenią dzieci na diecie bezglutenowej

W sprzedaży na stoisku sklepu Gluten-free.pl

Świeże wypieki bezglutenowe, wypieczone w piekarni Balviten w piątek, będzie można kupić na sobotnim pikniku na stoisku sklepu Gluten-free.pl. Będą sprzedawane w okazyjnych cenach.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-05-24T18:22:11+00:0024 maja 2018|