Hurra, odbędą się tegoroczne specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2020 r. i przybyło nam kilka wolnych miejsc na pierwszy turnus. Z powodu pandemii na kolonie bezglutenowe w Polsce nie dotrą bowiem dzieci mieszkające poza krajem. To szansa dla dzieci i nastolatków z celiakią i na diecie bezglutenowej, dla których wcześniej zabrakło miejsca na obozach bezglutenowych. Kolonie z dietą bezglutenową odbędą się w bardzo bezpiecznych warunkach, które zapewni ośrodek – Szpital Uzdrowiskowy w Kudowie-Zdroju, a także nasza kadra i personel kulinarny. 

Dodatkowe zapisy na kolonie z dietą bezglutenową 2020 r. 

Mimo początkowych obaw, związanych z pandemią koronawirusa, rząd jednak zezwolił na organizację tegorocznych kolonii. Jako organizatorzy jesteśmy przygotowani, by spełnić wszystkie wymogi określone przez ministrów zdrowia i edukacji. Kolonie z dietą bezglutenową odbędą się w obiekcie sanatoryjnym o bardzo wysokim standardzie, z własnym basenem i obiektami sportowymi (basen kryty, sala sportowa, boisko, siłowania na dworze). Program dopasujemy do wymogów sanitarnych, ale zapewnimy tyle atrakcji, by dzieci i młodzież na obozie bezglutenowym nie nudzili się ani przez moment. 

Każdego roku miejsca na koloniach z Bezglutenową Mamą kończą się bardzo szybko, w zaledwie kilka dni po ogłoszeniu zapisów. Tak było i w styczniu 2020 r. Ale z uwagi na pandemię kilkoro dzieci będzie miało kłopot z dotarciem na wakacje do Polski, dlatego ich rodzice musieli zrezygnować z zarezerwowanych miejsc. Dlatego ogłaszamy dodatkowy nabór dla dzieci i młodzieży, do wyboru są cztery profile tematyczne. 

Jak się zapisać na kolonie dla dzieci z celiakią? KLIK – wystarczy wypełnić formularz i przesłać do internetowo. Zapraszamy serdecznie na najsmaczniejsze na świecie kolonie z Bezglutenową Mamą 🥰

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2020-07-18T15:04:18+00:001 czerwca 2020|