Leszczyński oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej zaprasza na bezpłatne warsztaty pieczenia bezglutenowego chleba. Warsztaty odbędą się w sobotę, 15 października 2016 r. w Zespole Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie.Trwają zapisy.

Zajęcia odbędą się w dwóch grupach: dla początkujących ( w godzinach od 9 do 12) oraz dla zaawansowanych (od godz. 12 do 15). Przygotujemy m. in. chleb na zakwasie, chleb bez drożdży, chleb bez miksów, chlebki do żurku, bułeczki i rogale. W programie również wykład o pieczeniu bezglutenowego chleba. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Na warsztaty zapraszamy członków stowarzyszenia z opłaconą składką za 2016 r. oraz osoby chcące do nas przystąpić. Warsztaty są bezpłatne, ale obowiązują zapisy do konkretnej grupy (początkująca lub zaawansowana): leszno@celiakia.pl. W zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika,  imię, nazwisko i wiek osób towarzyszących (np. dziecko, małżonek, rodzic), a także kto z rodziny należy do stowarzyszenia, czy jest opłacona składka członkowska za 2016 r., miasto i numer telefonu. Każde zgłoszenie zostanie pisemnie potwierdzone. Osoby, które  zrezygnują z udziału w warsztatach proszone są o wcześniejszą informację e-mailem. Szczegółowe informacje: Marta Krzyżanowska-Sołtysiak, tel. 602-383-840 oraz na stronie www.celiakia.pl.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2017-03-10T10:12:50+00:0028 września 2016|

    Zostaw komentarz