Sklep Bezglutenowej Mamy ma od 25 czerwca przerwę wakacyjną. Wcale jednak nie wybieramy się na wakacje, wręcz przeciwnie! Najpierw prowadzimy kolonie bezglutenowe, a potem wspieramy duchem i ciałem Elę  bezglutenowym pensjonacie MOJE TATRY, więc praktycznie do końca sierpnia pracujemy poza studiem. Dlatego nie będziemy mogli wysyłać książki kucharskiej „W kuchni Bezglutenowej Mamy”… 👩‍🍳👩‍🍳👩‍🍳 Na szczęście partnerskie sklepy internetowe oraz stacjonarna piekarnia WOLNA pracują latem w swoich siedzibach i mają zapas książki, zatem czekają na wasze zamówienia. 

Gdzie kupisz najlepszą bezglutenową książkę kucharską?

Na co dzień książka kucharska Bezglutenowej Mamy jest dostępna w moim sklepie internetowym Sklep.bezglutenowamama.pl KLIK

Ale w okresie wakacyjnym, od 25 czerwca 2021 do 31 sierpnia 2021 pracujemy poza studiem, dlatego polecamy zakupy książki w partnerskich miejscach sprzedaży.

Pamiętajcie, że kupując w danym sklepie książkę, a jednocześnie pieczywo, makarony, ciasta, ciasteczka, gotowe dania bezglutenowe na wakacje, uzyskacie darmową wysyłkę. To się po prostu opłaca 🧨🧨🧨🧨

Zatem gdzie kupicie najlepszą bezglutenową książkę kucharską?

Glutenex KLIK

Jedz Bez Glutenu KLIK

Friendly Food Shop KLIK– tu kupisz również bajkę terapeutyczną dla dzieci z celiakią „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”

Piekarnia Cukiernia Jarzębińscy Kościerzyna KLIK

stacjonarnie WOLNA – piekarnia bezglutenowa Łódź, Poznań, Komorniki, Wrocław

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!