Wybieracie się w najbliższy weekend (15-16 czerwca) na Gluten Free Expo 2018 do Warszawy? Bezglutenowa Mama będzie na Was czekać przy stoisku numer 48. Zapraszam na rozmowy, naukę pieczenia bułeczek bezglutenowych i oczywiście na spotkanie z bohaterami bajki-pocieszajki „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu„. Na stoisku Bezglutenowej Mamy skosztujecie razowego chleba z pełnoziarnistej mąki gryczanej, a także ekologicznych owoców suszonych i pysznej czekolady. I wyposażycie bezglutenową kuchnię w specjalne wałki i deski. Do zobaczenia w najbliższy weekend! Pamiętajcie, stoisko numer 48.

Dla dziecka i dorosłego na diecie bezglutenowej

Właśnie z okazji Gluten Free Expo 2018 premiera bajki dla dzieci z celiakią i na diecie bezglutenowej została zaplanowana na 15 czerwca. Tego dnia w sprzedaży pojawi się „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” autorstwa Bezglutenowej Mamy. Książkę będzie można kupić na stoisku, a po targach – w naszym sklepie internetowym. Na targach pojawi się również pluszowy Kukuś – limitowana edycja przytulanki małej Zosi.  

Przy naszym stoisku będzie można również wyposażyć swoją bezglutenową kuchnię w specjalne wałki i wałeczki (do pierniczków, pierogów, ciast), a także w oznakowaną deskę do bezglutenowego pieczywa. Produkty, które będą w sprzedaży na stoisku Bezglutenowej Mamy, już po weekendzie będą dostępne w naszym sklepie internetowym (szczegóły w poniedziałek, 18 czerwca).

Szczegółowy program Gluten Free Expo 2018 znajdziecie TUTAJ.  

Kulinarne warsztaty bezglutenowe na Gluten Free Expo

Podczas Gluten Free Expo 2018 Bezglutenowa Mama zaprasza na mini-warsztaty pieczenia bułek bezglutenowych dla dzieci. Zobaczycie krok po kroku, jak przygotować ciasto na bezglutenowe bułki, poznacie kilka moich sekretów i samodzielnie ulepicie bułeczki. Szczegółowe informacje o warsztatach bezglutenowych podam na blogu dziś wieczorem.

Zobacz, jak się bawiliśmy na poprzednich Gluten Free Expo w Polsce

To już czwarta edycja targów żywności bezglutenowej w Polsce. Jak zawsze spotykają się tam producenci żywności bezglutenowej, właściciele pensjonatów, specjaliści od celiakii, diety bezglutenowej i diagnostyki, blogerzy bezglutenowi i oczywiście osoby, do których adresowane są targi.

Zobacz, jak bawiliśmy się w minionych latach na Gluten Free Expo w Warszawie:

To było fantastyczne Gluten Free Expo

Celiakia i niepłodność mogą iść w parze

Dzieci z celiakią trzeba badać co roku

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-06-23T11:17:51+00:0014 czerwca 2018|

    Zostaw komentarz    Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019