Radio Poznań, regionalna rozgłośnia Polskiego Radia, od wielu lat wspiera projekty w środowisku osób na diecie bezglutenowej. Wielokrotnie redaktorzy relacjonowali warsztaty kulinarne Bezglutenowej Mamy, spotkania mikołajkowe dla dzieci z celiakią. Obecnie Radio Poznań objęło patronatem medialnym naszą konferencję o celiakii, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 20 października. Zapisy jeszcze trwają. 

Patronat medialny Radio Poznań

W ramach patronatu nad konferencją Radio Poznań informuje o tym wydarzeniu na antenie, a także na swojej stronie internetowej KLIK. Ale to nie wszystko: w poniedziałek, 15 października gośćmi programu „Mała czarna” na antenie były przedstawicielki środowiska medycznego: dr n. med. Iwona Krela-Kaźmierczak oraz mgr Martyna Marciniak z Katedry i Kliniki Gastroenterologii i Dietetyki Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. 

Inni patroni konferencji o celiakii w Poznaniu

Zerknijcie, kto jeszcze patronuje naszej konferencji o celiakii i diecie bezglutenowej. Cieszymy się zarówno z patronatów, jak i z udziału partnerów z całej Polski, którzy zechcieli wziąć udział w konferencji i spotkać się z pacjentami. 

Organizatorzy, patroni i partnerzy konferencji o celiakii w Poznaniu