Od 19 czerwca do 5 lipca 2020 r. w internetowym sklepie ze zdrową żywnością Smaki Diet trwa promocja – 10% rabatu na zakupy. Natknęłam się na tę informację, gdy szukałam bezglutenowych produktów, wegańskich oraz takich nietuzinkowych, na moje kolonie bezglutenowe. Ceny w tym sklepie i tak na co dzień są atrakcyjne, a z rabatem 10% jeszcze bardziej się opłacają zakupy. Alergików na pewno zainteresuje mega bogaty wybór wegańskich serów, smarowideł, wędlin. To produkty dla osób z celiakią, na diecie bezglutenowej, a jednocześnie na innych dietach eliminacyjnych: bez mleka, laktozy, jajek, miodu itd. W sklepie Smaki Diet  promocje bezglutenowe pojawiają się przynajmniej raz w roku – fajnie, że teraz wstrzelili się właśnie przed wakacjami. Zapasy przydadzą się na wakacje bez glutenu.

Zasady promocji 10% rabatu w sklepie ze zdrową żywnością Smaki Diet

  • promocja bezglutenowa 10% w Smakach Diet trwa od 19 czerwca do 5 lipca 2020 r.
  • aby otrzymać rabat 10%, na koniec składania zamówienia trzeba wpisać kod promocyjny BEZGLUTEN (pisane wielkimi literami, razem)
  • promocja dotyczy zakupów powyżej 59 zł i nie łączy się z innymi promocjami w sklepie
  • produkty oznaczone jako bezglutenowe, w tym słodycze, pieczywo, przyprawy, mąki, makarony, sery i mleka roślinne itd. są w specjalnej kategorii KLIK – PRODUKTY BEZGLUTENOWE
  • możesz wejść w kategorię PRODUKTY WEGAŃSKIE – czyli bez jaj, mleka, mięsa, miodu itd., ale wówczas zwracaj uwagę na opis produktów – czy są bezglutenowe – bowiem kategoria wegańska zawiera wszystkie produkty vegan, nie tylko bezglutenowe wegańskie
  • w sklepie Smaki Diet jest też kategoria BIO – tam również znajdziesz BIO bezglutenowe produkty, m. in. marek Balviten, Denver Food, Pięć Przemian, Dr. Schär, Farma Świętokrzyska, BIO Planet, Amylon, EKOWital, Super Krówka, Fabijański i inne.
  • darmowa wysyłka od zamówienia za kwotę 199 zł

Bogaty wybór produktów bezglutenowych

Lubię sklep internetowy Smaki Diet, bo ma ogromny wybór produktów bezglutenowych, w tym niespotykanych nigdzie indziej. Mowa o przyprawach bezglutenowych Magros, ale również o mąkach, makaronach, słodyczach, przekąskach, mixach i mąkach jednorodnych, gotowych daniach wegańskich i bezglutenowych, półproduktach (zakwas na żurek czy koncentrat barszczu BIO Kowalewski), wegańskich serach, słodycze wegańskie i bezglutenowe Super Krówka, pestkach, strączkach, wędlinach, mlekach czy maśle, bakaliach, ciastkach itd. Czego tam nie ma….

Doceniam również to, że na stronie Smaków Diet można zamówić świeże wypieki bezglutenowe z kilku piekarni: Putka Bez Glutenu, Bezglutenowy Hert, czekam jeszcze, aż pojawia się produkty z nowej piekarni Dr Żurek bez glutenu. A czego jeszcze mi u nich brakuje? 

Pełen asortyment produktów bezglutenowych Incoli

Bogaty wybór bezglutenowych przypraw Magros

Świeże wypieki bezglutenowe z piekarni Putka Bez Glutenu

Bogaty wybór bezglutenowych Dr. Schär w dobrych cenach

Aż 55 produktów bezglutenowych Denver Food

(*) Wpis powstał we współpracy ze sklepem ze zdrową żywnością – bezglutenową i wegańską – Smaki Diet

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!