Kolejna promocja przed początkiem roku szkolnego. Internetowy sklep bezglutenowy All4Celiac KLIK  dorzuci nam w prezencie pudełko na mąkę  (na zdjęciu wyżej) oraz książeczkę z przepisami – jeśli zamówimy trzy dowolne mixy Dr. Schär. W sklepie można dodatkowo zamówić wyroby bezglutenowe innych producentów. Koszt dostawy towaru kurierem wynosi 16 zł. Bezpłatna przesyłka jest od zamówienia o wartości 230 zł.

Bezglutenowe mixy są przydatne w kuchni

Bezglutenową kuchnię zapracowanych rodziców trudno sobie wyobrazić bez miksów bezglutenowych. To specjalnie dobrane mieszanki mąk i innych składników, dzięki którym uzyskamy wypieki bezglutenowe podobne do glutenowych: puszyste bułeczki i chleb, mięciutkie drożdżówki i chałki, lekkie ciasta, naleśniki, pierogi i dziesiątki innych potraw dla dziecka i dorosłego z celiakią. 

Każdy mix bezglutenowy jest dedykowany do różnych potraw, dlatego dobrze wiedzieć, jakie jest przeznaczenie każdej mieszanki. Co to jest mix bezglutenowy? – KLIK przeczytasz tutaj.  Z wpisu dowiesz się też, jakie są mixy na rynku polskim. Od wielu lat mixy włoskiej marki Dr. Schär są liderem zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. Producent dodatkowo opracowuje przepisy, które można otrzymać np. na konferencji o celiakii w Poznaniu KLIK, a także na pikniku bezglutenowym w Lesznie. Z kolei pudełka na mąkę bezglutenową można otrzymać np. na warsztatach bezglutenowych,m. in. u Bezglutenowej Mamy podczas Mikołajek 2018 (na zdjęciu).

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2019-08-27T18:42:01+00:0027 sierpnia 2019|

    Zostaw komentarz    Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019