DO NIEDZIELI 9 LUTEGO 2020 r. Aż o 30% taniej można kupić kilka rodzajów naturalnego chleba bezglutenowego Dr Żurek – w sklepie internetowym Friendly Food Shop. Ten chleb bezglutenowy wyróżnia się smakiem identycznym z glutenowym oraz składem – same mąki jednorodne i błonniki, zero zagęstników i zastępników glutenu. To dobra okazja, by spróbować, jak smakuje nowy chleb bezglutenowy.

Dobra okazja, by spróbować nowy chleb bezglutenowy

Naturalny chleb bezglutenowy Dr Żurek to nowość na polskim rynku gluten-free. Powstaje w piekarni koło Kielc, a stworzył go glutenowy piekarz dla córki, która musiała przejść na dietę. Piekarz eksperymentował przez pięć lat, aż wreszcie opracował recepturę na chleb bezglutenowy, który smakuje jak glutenowy, a jednocześnie ma naturalny skład. KLIK – tutaj przeczytasz recenzję Bezglutenowej mamy o tym pieczywie. 

Obecna promocja w sklepie bezglutenowym Friendly Food Shop to dobra okazja, by przy okazji innych zakupów (sklep oferuje około 2 tysiące produktów bezglutenowych) wypróbować nowe pieczywo – z 30% rabatem. Chleb bezglutenowy Dr Żurek jest również na co dzień dostępny w ofercie Friendly Food Shop, można go również kupować w sklepie producenta pod adresem: www.chlebbezglutenowy.eu. Ten chleb można jeść od razu po wyjęciu z opakowania, ale lepiej smakuje po odpieczeniu (10 minut w 180 stopniach).

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2020-02-11T10:10:10+00:008 lutego 2020|

    Zostaw komentarz