W Nowy Rok 2019 wkraczamy z dobrą wiadomością. Od jutra (środa, 2 stycznia 2019) w Lidlu pojawią się standy z nowymi, ale i ze znanymi już produktami bezglutenowymi Balvitenu. I te ceny…. Bomba 🙂 W ofercie m. in. świetne mixy bezglutenowe po 10 zł za 1 kg, chleb wieloziarnisty, bułka tarta bez skrobi pszennej, ale również NOWOŚĆ – bagietka wieloziarnista, babeczka waniliowa i dwa rodzaje muffinek i browni z kawałkami czekolady. Ceny na standzie bezglutenowym Balvitenu są bardzo atrakcyjne, więc warto wyruszyć na zakupy. To już trzecia taka akcja w historii Lidla w Polsce. Mam tylko nadzieję, że tym razem Lidl wstawi standy w całej sieci, a nie tylko w wybranych sklepach w Polsce. Choć na stronie Lidla już przeczytałam, że produkty będą dostępne w wybranych sklepach, a o szczegóły można pytać poprzez formularz kontaktowy…. Proszę, dawajcie znać zatem w komentarzach na blogu i Facebooku Bezglutenowej Mamy – w jakich miastach standy są :). 

Mixy bezglutenowe w świetnych cenach

Na standzie bezglutenowym w Lidlu pojawią się tradycyjnie już znane i lubiane mieszanki bezglutenowe Balvitenu: Mix for Bread (do wypieków drożdżowych) oraz Mix for Cake (do ciast i  naleśników) i bułka tarta. Ich cena jest rewelacyjna: mixy kosztują 10 zł, a bułka tarta – 8 zł. Na blogu Bezglutenowej Mamy znajdziecie mnóstwo przepisów na wypieki i dania z użyciem tych mieszanek.

Mufinki, babeczki, browni, bułki….

W ofercie jest również sporo nowości, m. in. babeczka waniliowa, muffinki jasne i ciemne z kawałkami czekolady oraz browni – ciastko kakaowe z kawałkami czekolady. Muffinki znają już uczestnicy konferencji w Poznaniu oraz Mikołajek u Bezglutenowej Mamy w Lesznie – te babeczki cieszyły się dużym powodzeniem podczas degustacji. Znamy też od niedawna browni, które właśnie zmieniło etykietę. Osobiście nie znam jeszcze babeczki jasnej o smaku waniliowym – na pewno jutro ją kupię dla Zosi i dla siebie. 

Najbardziej jestem jednak ciekawa bezglutenowych bagietek wieloziarnistych – to zupełna nowość w ofercie Balvitenu. Ten producent jest znany ze świetnego pieczywa bezglutenowego, więc spodziewam się miłej niespodzianki. Bagietka nie jest jeszcze nawet widoczna na stronie internetowej – jutro będzie miała zatem premierę.

Kilka rodzajów pieczywa bezglutenowego

Jak wspomniałam, Balviten jest polskim liderem w produkcji pieczywa bezglutenowego, na standzie w Lidlu znajdzie się więc kilka rodzajów chleba oraz bagietki i ciabatty. Mnie najbardziej cieszy chleb bezglutenowy z pełnego ziarna KLIK, który uwielbiam jeść nawet na sucho, bez jakichkolwiek dodatków. Nasza Zosia zamówiła już kilka opakowań ciabatt, kupimy również bagietkę wieloziarnistą. Ale na standach będzie również chleb jasny z ziarnami, farmerski oraz brioche – słodki chlebek bezglutenowy. Pojawią się również paluszki bezglutenowe z solą – znane i lubiane.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2019-01-01T19:37:54+00:001 stycznia 2019|