Blog

Internetowy sklep z gotowymi daniami bez glutenowymi

31/12/2022

Internetowy sklep z gotowymi daniami bez glutenowymi

31/12/2022

Drukuj
UDOSTĘPNIJ

Internetowy sklep bezglutenowy pensjonatu Moje Tatry działa non stop

Przed Wigilią 2022 r. jedyny w Polsce 100% bezglutenowy pensjonat Moje Tatry uruchomił sklep internetowy z gotowymi daniami bezglutenowymi: z pierogami, uszkami, krokietami, bułeczkami. Sklep Pysznebezglutenu.pl zostanie z nami na dłużej i stale będą się tam pojawiać nowe dania. Oto odpowiedź na częste pytanie: gdzie zamówić gotowe dania bezglutenowe z dostawą.

Dzisiaj zamawiasz, pojutrze odbierasz świeże i gotowe do odgrzania gotowe dania bezglutenowe.  


Pysznebezglutenu.pl - tu można zamawiać gotowe dania bezglutenowe z dostawą do domu


Gwarantowana jakość

kto był w jedynym w Polsce bezglutenowym pensjonacie Moje Tatry ten wie, że gospodyni Ela serwuje jedzenie bezglutenowe z najlepszych składników, nie oszczędza na jakości i produktach. Ta sama zasada obowiązuje w jej nowym bezglutenowym sklepie internetowym. Dania są przygotowywane pod konkretne zamówienie i wysyłane tego samego dnia. W domu wystarczy je podgrzać w mikrofalówce, na parze, w piekarniku lub na patelni.

Dania z Pysznebezglutenu.pl smakują jak pszenne i łatwo poddają się w domu obróbce cieplnej. To zasługa technologii, przepisów i składników. Gospodyni informuje, że powstają z gotowych miksów Balvitenu i Schär, które najlepiej oddają konsystencję, smak, zapach i strukturę dań pszennych. 

Gwarantowana jakość

Ceny w sklepie Pysznebezglutenu.pl są porównywalne z cenami konkurencji, nie są ani niskie, ani wysokie.

Czego Wam brakuje?

Przed Wigilią 2022 w sklepie Pysznebezglutenu.pl dominowały dania świąteczne, właśnie uszka, pierogi, krokiety - z różnymi farszami. Menu będzie jednak zmienne, w zależności od pory roku czy potrzeb klientów. Na pewno na zawsze zostaną w ofercie pierogi i bułki, bo to standard całoroczny.

Sama gospodyni zachęca jednak (w zakładce "O mnie"), by pisać jej na profilu pensjonatu Moje Tatry lub e-mailem, jakie jeszcze gotowe dania bezglutenowe są Wam potrzebne. Ela, która sama ma celiakię, jest otwarta na Wasze pomysły. Warto skorzystać.

Czego Wam brakuje?

Sklep Pysznebezglutenu.pl powstał, by zapewnić niszowemu pensjonatowi stały dochód. Pamiętajmy, że tak wyjątkowe miejsca potrzebują naszego wsparcia, by przetrwały trudne czasy.


KOMENTARZE

Co nowego?

Instagram

Bądź na bieżąco

Newsletter

Zapisz się