Dlaczego tak trudno upiec bezglutenowe bułki? Dowiecie się już w najbliższy weekend (15-16 czerwca) na Gluten Free Expo 2018 w Warszawie. Zapraszam do stoiska numer 48 na bezglutenowe mini-warsztaty kulinarne. Praktyczne porady, degustacje i samodzielne formowanie bułeczek bezglutenowych dla dzieci – w kameralnej atmosferze. 

 

Pieczemy bułki na Gluten Free Expo

Program Gluten Free Expo jest bardzo bogaty, są w nim zarówno pokazy kulinarne, jak i rozmowy z autorami książek kucharskich, a także spotkania ze specjalistami od celiakii i diety bezglutenowej. Przede wszystkim w jednym miejscu spotkają się producenci żywności bezglutenowej.

Jak zapowiadałam, na stoisku Bezglutenowej Mamy odbędą się nietypowe warsztaty kulinarne  – będzie to kameralne spotkanie dla rodziców dzieci na diecie bezglutenowej. Spotkamy się w małym gronie i upieczemy bezglutenowe bułeczki. Liczba miejsc jest ograniczona z uwagi na niewielką przestrzeń przy stoisku. Ale na pewno nie zabraknie nam czasu na rozmowy i porady. Bo pieczenie bezglutenowych bułek dla dzieci to nie lada wyzwanie, ale i wielka frajda!

Zapraszam do stoiska nr 48 w godzinach:

Piątek

od 11.45 do 12.30

od 13.15 do 14.00

 

Sobota

od 10.30 – do 11.15

od 13.13 – do 14.00

Stoisko Bezglutenowej Mamy na Gluten Free Expo 2018

Organizatorem największych targów bezglutenowych w Europie środkowo – Wschodniej jest Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej. patronat nad Gluten Free Expo 2018 objęła m. in. Bezglutenowa Mama. Właśnie na targach odbędzie się premiera bajki-pocieszajki dla dzieci na diecie bezglutenowej pod tytułem: „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”. Na stoisku będzie również można kupić specjalne wałki oraz deski przydatne w kuchni bezglutenowej, będzie też Kukuś, czyli maskotka bezglutenowej Zosi.

Zobacz, co jeszcze będzie się działo na stoisku Bezglutenowej Mamy – KLIKNIJ.

Zobacz również cały program targów – KLIKNIJ

Zobacz, jak się bawiliśmy na poprzednich Gluten Free Expo w Polsce

To już czwarta edycja targów żywności bezglutenowej w Polsce. Jak zawsze spotykają się tam producenci żywności bezglutenowej, właściciele pensjonatów, specjaliści od celiakii, diety bezglutenowej i diagnostyki, blogerzy bezglutenowi i oczywiście osoby, do których adresowane są targi.

Zobacz, jak bawiliśmy się w minionych latach na Gluten Free Expo w Warszawie:

To było fantastyczne Gluten Free Expo

Celiakia i niepłodność mogą iść w parze

Dzieci z celiakią trzeba badać co roku

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-06-15T11:50:16+00:0014 czerwca 2018|

    Zostaw komentarz