Dodatkowy chleb otrzyma w prezencie każdy, kto w sklepie internetowym piekarni bezglutenowej Dr Żurek złoży zamówienie o wartości 50 zł. Kolejna dobra wiadomość jest taka, że w ofercie piekarni pojawiła się bezglutenowa babka marmurkowa oraz muffinki bezglutenowe. Podobnie jak chleb, również słodkie wypieki bezglutenowe od Dr Żurka smakują identycznie, jak glutenowe. Potwierdzili to uczestnicy zimowych wakacji bez glutenu w pensjonacie Moje Tatry.

Nowa piekarnia bezglutenowa, nowe smaki 

O nowej piekarni bezglutenowej Dr Żurek pisałam kilka tygodni temu KLIK. Piekarnia stara się zaistnieć na polskim rynku bezglutenowym, a jej atutem jest własna sieć sklepów firmowych (z pieczywem glutenowym i bezglutenowym, powstającym w osobnym zakładzie), ale przede wszystkim skład pieczywa. Naturalny chleb bezglutenowy Dr Żurek powstaje na bazie jednorodnych mąk, błonników i zakwasu bezglutenowego. Smakuje jak glutenowy – co potwierdza zarówno twórca receptur, jak i osoby z celiakią, które miały okazję spróbować chleb, ale i słodkie wypieki z piekarni Dr Żurek

Piekarnia oferuje kilka rodzajów chleba bezglutenowego (jasny, ciemny, śniadaniowy, z ziarnami), a także babkę marmurkową oraz muffiny. Słodkie wypieki, podobnie jak chleb, w niczym nie odbiegają od glutenowych sióstr 😍 Jadłam zarówno bezglutenową babkę marmurkową (na zdjęciu), jak i babeczki. Oba produkty uważam za wyśmienite – nie kruszą się, są delikatnie wilgotne, czekoladowo-waniliowe, o lekkiej konsystencji. Jeśli zatem chcecie dać kredyt zaufania nowej piekarni bezglutenowej, teraz jest dobra okazja. Przy zamówieniu produktów w kwocie 50 zł, jeden chleb bezglutenowy jest w gratisie. 

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2020-02-11T10:15:46+00:0011 lutego 2020|