Sieć Carrefour wprowadziła do sprzedaży spody bezglutenowe do pizzy – znajdziesz je w dziale zwykłego pieczywa, na regałach z paczkowanymi chlebami, wśród innych produktów Incoli. Mają długi termin przydatności i łatwo przemienić je w pyszną pizzę bezglutenową. A jeśli szukasz jeszcze łatwiejszego rozwiązania, w zamrażarkach tej sieci są gotowe pizze bezglutenowe Dr. Schär z dodatkami. Jest jeszcze jedno rozwiązanie: z mąki, wody i drożdży upiecz domowe spody bezglutenowe do pizzy KLIK

Bezglutenowe i wegańskie  spody do pizzy

Bezglutenowe i wegańskie spody do pizzy to nowość marki Incola. Pojawiły się w sprzedaży w maju – w miesiącu celiakii. Nie zawierają żadnych alergenów. W opakowaniu znajdują się trzy prostokątne spody. Można powiedzieć, że są to trzy porcje pizzy – dla każdego po jednym kawałku. Wystarczy je posmarować sosem (koncentrat pomidorowy  + odrobina wody +przyprawy włoskie + olej), posypać mozarellą w wiórkach lub nieaktywnymi płatkami drożdżowymi (dla wegan), dodać wędlinę lub rybę, owoce morza lub warzywa – i do pieca na 6 minut. 

W Carrefour, we wspomnianym dziale, jest wiele innych produktów Incoli: bułki  hot-dogowe i hamburgerowe, kilka rodzajów chleba bezglutenowego i bułek śniadaniowych, a także chałkę. Wszystkie produkty są szczelnie pakowane, dlatego są chronione przed zanieczyszczeniami glutenem – mimo że znajdują się w dziale zwykłego pieczywa. Bezpieczeństwo zapewnia im ulokowanie na regałach z paczkowanym pieczywem glutenowym.

Jeśli wybierzesz się na zakupy do Carrefour, produktów bezglutenowych szukaj głównie w dziale zdrowej żywności – tam jest bezglutenowy raj i produkty wielu bezglutenowych producentów. 

Bezglutenowe chleby, bułki, chałki, ciasta

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2020-06-04T08:54:07+00:004 czerwca 2020|

    Zostaw komentarz