Dziś Bezglutenowa Mama wystąpiła w telewizji śniadaniowej TVP 3 Poznań „Witaj Wielkopolsko”. Wspólnie z dr inż. Justyną Golińską-Krysztofiak (na zdjęciu z Bezglutenową Mamą) mówiłyśmy o celiakii, o zbilansowanej diecie bezglutenowej, a także o dyskryminacji dzieci i dorosłych na diecie bezglutenowej. Redakcja TVP 3 Poznań zaprosiła nas do audycji w związku z konferencją o celiakii, którą organizujemy 20 października w stolicy Wielkopolski. TVP 3 Poznań objęła wydarzenie patronatem medialnym. Zapraszamy do obejrzenia audycji, a także do udziału w konferencji „Choroba trzewna: jak diagnozować, jak leczyć? Współpraca lekarz – dietetyk-psycholog”. Zostały ostatnie wolne miejsca. 

Bezglutenowa Mama w telewizji mówiła o celiakii

Do  telewizji śniadaniowej TVP 3 Poznań zostałyśmy zaproszone wspólnie z dr inż. Justyną Golińską-Kryszotowiak, wykładowcą akademickim i nauczycielem Zespołu Szkół Gastronomicznych w Poznaniu. Bowiem zarówno szkoła, jak i Bezglutenowa Mama, są organizatorami konferencji o celiakii w Poznaniu. 

Dziś (wtorek, 16 października 2018 r.) w programie „Witaj Wielkopolsko” o godz. 7.40 rozmawiałyśmy z redaktorem o celiakii, o zbilansowanej diecie bezglutenowej, o potrzebie edukacji zarówno osób chorych, jak i uczniów i rodzin. Zapraszam do obejrzenia audycji KLIK – najpierw trzeba przebrnąć przez kilka minut reklam, a potem przesunąć obraz na 40 minutę audycji. 

Organizatorzy, patroni i partnerzy konferencji o celiakii w Poznaniu