Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019

Z przyjemnością zawiadamiamy, że bogato ilustrowana bajka terapeutyczna dla dzieci z celiakią dotarła kilka dni temu do Europejskiego Centrum Bajki w Pacanowie. „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu” ma teraz do towarzystwa Koziołka Matołka, Rumcajsa, Bolka i Lolka oraz inne legendy literatury dziecięcej. 

Bajka – pocieszajka dla dzieci

W Pacanowie kozy kują, ale i dbają o dobrą literaturę dla dzieci :). To właśnie tam istnieje niezwykłe, czarodziejskie miejsce: Europejskie Centrum Bajki. Centrum – jak nazwa wskazuje – promuje bajkę i dba o najmłodszych czytelników. Dlatego prowadzi warsztaty, zajęcia dla dzieci, festiwale, zajęcia dla seniorów, wystawia spektakle, ściąg wystawy – a wszystko „kręci się” wokół bajek. I właśnie w takim towarzystwie znalazła się książka Bezglutenowej Mamy „Po okruszku boli w brzuszku, czyli bezglutenowa Zosia w przedszkolu”.

Bajka o bezglutenowej Zosi trafiła do Pacanowa dzięki współpracy Bezglutenowej Mamy z panią Agnieszką Ślusarczyk, kierowniczką działu rezerwacji Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie (świętokrzyskie).

 – Gratulujemy pani pomysłu na napisanie książeczki „Po okruszku boli w brzuszku”. Książka bawi, uczy, a do tego pomaga – napisała pani Agnieszka w e-mailu.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-09-29T17:41:21+00:0029 września 2018|

    Zostaw komentarz    Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019