Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019

EKOLANDIA. 2-20 kwietnia 2017 r. Kto pamięta idealną, nie wysychającą babkę bezglutenową, którą prezentowałam na blogu przed Bożym Narodzeniem? Mix na tę babkę można teraz kupić w wyjątkowo promocyjnej cenie u polskiego dystrybutora: za 10 zł, zamiast za 15 zł. Cena jest warta grzechu, ciasto również….. W promocji jest także mix na doskonałe brownie bezglutenowe BIO.

Babka, która zachwyci wszystkich biesiadników

Mix BIO SEITZ na babkę bezglutenową odkryłam przed Bożym Narodzeniem. I z pełnym przekonaniem zapewniam, że nie znalazłam lepszego mixu na idealną babkę bezglutenową. Polecam każdemu. To babka, która nie wysycha nawet po kilku dniach. Zachowuje świeżość tak samo długo, jak glutenowe wypieki. Przygotowuję z niej idealną bezglutenową babkę z makiem KLIKNIJ TUTAJ, a także bezglutenową babkę marmurkową KLIKNIJ TUTAJ. Z tej samej mieszanki bezglutenowej BIO można przygotować babkę bezglutenową z kawałkami czekolady oraz bezglutenowy keks. Zapewniam, że prosty przepis gwarantuje sukces.

Mix ma idealny skład: zawiera mąkę ryżową i kukurydzianą, skrobię z tapioki, prawdziwą (!) wanilię i proszek do pieczenia.

Na co dzień mix na bezglutenową babkę BIO Seitz kosztuje 15 zł, a w świątecznej bezglutenowej promocji – 10 zł KLIKNIJ TUTAJ. Ja już zrobiłam hurtowe zakupy bezglutenowe – w domowym magazynie mam 5 opakowań. I zastanawiam się, czy wystarczy mi do końca kwietnia? U nas babki z tego mixu schodzą na pniu, a glutenowcy nie rozpoznają, że jedzą bezglutenowe ciasto…W świątecznej bezglutenowej promocji w sklepie EKOLANDIA jest również mix na bezglutenowe brownie SEITZ BIO, które można przygotować w wersji wegańskiej.

Więcej na temat marki SEITZ w Polsce przeczytaj KLIKNIJ TUTAJ.

Drukuj
Podziel się tym wpisem ze znajomymi!
    2018-01-11T22:02:55+00:003 kwietnia 2017|

    Zostaw komentarz    Specjalistyczne kolonie z Bezglutenową Mamą 2019